Як допомогти дитині обрати професію? - цим питанням переймаються відповідальні батьки. Поради, яких помилок уникати, які техніки використовувати, надала фахівець з профорієнтації Київського обласного центру зайнятості Ірина Мельниченко в рамках проведення вебінару «Батьки+діти: вибір професії», який відбувся 10 березня.

Захід відвідали безробітні, які мають дітей старшокласників Білоцерківської, Броварської міськрайонних центрів зайнятості, Фастівської міськрайонної філії,  Ірпінського міського центру зайнятості, а також Ставищанської, Макарівської та Згурівської районних філій Київського обласного центру зайнятості.

Під час вебінару учасники отримали відповіді на питання: які труднощі виникають під час вибору професій, які фактори впливають на майбутній вибір, як працює формула «Хочу-Можу-Треба» та які ресурси допоможуть зорієнтуватись при виборі професії?

Учасникам презентовано офіційний сайт Державної служби зайнятості, освітні портали та «Платформу з профорієнтації та розвитку кар'єри», де можна знайти корисну інформацію та пройти тестування на визначення своїх soft skills.

Також спікер запропонувала батькам разом з дітьми відпрацювати техніку checklist професії, яка буде корисною при визначенні майбутньої спеціальності.

Якщо для Вас також актуальна тема вибору професії старшокласника -  долучайтесь до наших наступних вебінарів «Батьки+діти: вибір професій», які відбудуться 18, 23 та 30 березня об 11.00 за посиланням - https://join.skype.com/ouUiC5wl9cVI

Анонс/Подія: 
Анонс події