Київський обласний центр зайнятості та Окремий контрольно-пропускний пункт «Київ» Державної прикордонної служби України оголошують конкурс на заміщення наступних вакантних посад: інспектор прикордонної служби, начальник діловодства групи документального забезпечення, фельдшер групи логістики, старший технік – начальник групи кадрів (підрозділ: група кадрів, військове звання за посадою – старший прапорщик), старший водій 1 автомобільна група (підрозділ: відділ військових перевезень, військове звання за посадою – старший солдат), старший водій 2 автомобільна група (підрозділ: відділ військових перевезень, військове звання за посадою – старший солдат), начальник відділу (підрозділ: відділ зв’язку, військове звання за посадою – старший прапорщик), технік АСУ (підрозділ: відділ зв’язку, військове звання за посадою  - прапорщик), старшина роти (підрозділ: рота забезпечення; військове звання за посадою – старший прапорщик), заступник командира взводу – командир 1 такелажного відділення, військове звання за посадою – старший сержант).

На військову службу за контрактом до лав Державної прикордонної служби України запрошуються як чоловіки, так і жінки, віком від 18 до 45 років, які вільно володіють українською мовою.

Кандидати на службу за контрактом в ДПСУ повинні бути фізично здоровими та придатними до військової служби. В обов’язковому порядку вони проходять медичну комісію, професійно-психологічний відбір та перевірку на доброчесність.

За освітою кандидати повинні мати (або/або):

  •  повну загальну середню, професійно-технічну, вищу освіту (для громадян призовного віку, які виявили бажання проходити військову службу за контрактом без досвіду строкової військової служби);
  •  кваліфікацію, що споріднена або відповідає військово-обліковій спеціальності за посадою;
  •  військово-облікову спеціальність, отриману під час проходження строкової військової служби, що відповідає профілю службової діяльності за посадою.

Додаткові вимоги до індивідуально-психологічних якостей кандидатів, які приймаються на військову службу за контрактом на посади інспекторів прикордонної служби: мати відмінну зорову та слухову пам’ять, вміти діяти нестандартно, швидко приймати рішення в обстановці, що змінюється, бути готовими до індивідуального виконання завдань та монотонної праці, мати відмінне самовладання та витримку, вміти виділити в інформації головне, бути витривалими при довгострокових фізичних навантаженнях, мати високий рівень відповідальності, бути здатним швидко переключатися з одного виду діяльності на інший.

Зверніть увагу на гарантований соціальний пакет: офіційне працевлаштування, оплата лікарняних листів та відпусток, безкоштовне медичне обслуговування, забезпечення іногородніх ліжко-місцем у гуртожитку (за наявності вільних місць), повноцінне безкоштовне харчування, забезпечення речовим майном, достроковий вихід на пенсію при загальному стажі роботи 25 років, за умови, якщо 12,5 років – це військова служба, при підписанні першого контракту виплачуються «підйомні» в розмірі 12 тис. грн., виплачується матеріальна допомога до відпустки (відпустка 30 календарних днів), наявна можливість кар’єрного зростання.

Презентація роботодавця та попередній відбір кандидатів відбудуться в он-лайн режимі відповідно до графіку проведення заходів:

 

№ пор.

Дата проведення

Час проведення

Назва БЦЗ (філії КОЦЗ)

Посилання-запрошення

1.

09.02.2021

10.00-12.00

Васильківська МРФ КОЦЗ

https://join.skype.com/gfMkf5Im7xSD

2.

Броварський МРЦЗ

3.

Володарська РФ КОЦЗ

4.

Таращанська РФ КОЦЗ

5.

Богуславська РФ КОЦЗ

6.

Згурівська РФ КОЦЗ

7.

Березанська МФ КОЦЗ

8.

16.02.2021

10.00-12.00

Макарівська РФ КОЦЗ

https://join.skype.com/gfMkf5Im7xSD

9.

Сквирська РФ КОЦЗ

10.

Вишгородська РФ КОЦЗ

11.

Тетіївська РФ КОЦЗ

12.

Славутицька МФ КОЦЗ

13.

Миронівська РФ КОЦЗ

14.

П-Хмельницька МРФ КОЦЗ

15.

18.02.2021

10.00-12.00

Фастівська МРФ КОЦЗ

https://join.skype.com/gfMkf5Im7xSD

16.

Баришівська РФ КОЦЗ

17.

Києво-Святошинський РЦЗ

18.

Іванківська РФ КОЦЗ

19.

Кагарлицька РФ КОЦЗ

 

 

Анонс/Подія: 
Анонс події