Дорогі друзі!

Хочете дізнатись, як не помилитись і зробити правильний вибір професії? Розібратись і не заплутатись у розмаїтті професій? Бажаєте впевнено відповісти всім і собі на запитання "Ким ти хочеш бути?" Тоді Вам до нас!

На Вас чекають цікаві та пізнавальні зустрічі з практикуючими тренерами і психологами.

Онлайн марафон стартує з 10 березня 2021 року .

Організатори марафону: ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди» (кафедра менеджменту, практичної психології та інклюзивної освіти факультету педагогічної освіти, менеджменту та мистецтва, Центр неперервної освіти «Освіта для сталого розвитку – інтегральне лідерство», Київський обласний центр зайнятості) спільно з Переяслав-Хмельницькою міськрайонною філією КОЦЗ.

Основна мета проєкту – допомогти Вам з професійним самовизначенням та актуалізувати приховані внутрішні ресурси.

Спікери: науково-педагогічні працівники університету, сертифіковані тренери, представники бізнесу та державних установ допоможуть:

- відшукати свій внутрішній потенціал,

- навчать трансформувати мрії у цілі,

- подолають невпевненість та страхи, які заважають професійній

самоактуалізації;

- зорієнтують у різноманітті професій;

Тож, вже наступної середи о 18.00 долучайтеся до он-лайн вебінару на тему: «Професія–це МІЙ вибір», який проведе кандидат психологічних наук та тренер Марина Хараджи.

Прямі ефіри відбуватимуться у закритій групі Фейсбук

Для участі в онлайн марафоні «Профлайфхак або як обрати професію

майбутнього» приєднуйтеся у групі та заповнюйте Гугл форму

https://docs.google.com/forms/d/1Sv_62qjI2ulD2IsthBVWSRmzM03SzDt5mQpyiSdBSrk/viewform?fbclid=IwAR3cEi0FcB2XlVwTdGWMShJLFbtIL0MpGIQ5plYKIJ6l3P0w5EVz_NY0DZc&edit_requested=true

УЧАСТЬ БЕЗКОШТОВНА! Чекаємо на Вас!

Анонс/Подія: 
Анонс події