Директор Київського обласного центру зайнятості Денис Дармостук підписав два меморандуми про співпрацю та взаємодію з головою Державного агентства України з управління зоною відчуження Віталієм Петруком та представником Державного підприємства «Національна атомна енергогенеруюча компанія «Енергоатом» Олексієм Личем.
         «Основним напрямом нашої співпраці визначено створення сприятливих умов для працевлаштування населення, реалізації політики зайнятості у регіоні та задоволення потреб роботодавців у кваліфікованих кадрах»,- зазначив Денис Дармостук.

21.06.2018

На території ТОВ "Фабрика бакалейних продуктів" відбувся День відкритих дверей на виробництві, проведення якого ініційовано Сквирським районним центром зайнятості в рамках загальнообласної акції «Живи та працюй в Україні».

Керівник підприємства Олег Ковмір презентував виробництво, робочі місця та професії, представлені підприємстві. Розповів про умови праці для робітників, які наближені до рівня міжнародних стандартів. Під час заходу шукачі роботи поспілкувались з потенційним роботодавцем та отримали відповіді на всі питання.

05.04.2018

Директор Київського обласного центру зайнятості Денис Дармостук представив нового директора Рокитнянської районної філії Київського обласного центру зайнятості Лариси Глюзи.
Денис Дармостук подякував за плідну співпрацу попередньому директору Рокитнянського районного центру зайнятості Катерині Осадчій та побажав новому керівнику центру зайнятості вагомих досягнень у роботі та успіхів у всіх справах задля соціального захисту громадян у напрямку працевлаштування.

11.06.2018

Сьогодні в.о. Голови Державної служби зайнятості (Центрального апарату) Валерій Ярошенко спільно з директором Київського обласного центру зайнятості Денисом Дармостуком відвідали Києво-Святошинський районний центр зайнятості.

Валерій Станіславович ознайомився з роботою центру зайнятості, наявними вакансіями в регіоні, поспілкувався з громадянами, які вперше звернулись до служби зайнятості.

23.03.2018

Любі жінки!

Сердечно вітаю Вас з нагоди чудового весняного свята – 8 Березня!

Цей день несе у світ ніжність і красу. Без Вас не було б стільки світла, любові і тепла. Ви наповнюєте будні яскравими фарбами, спонукаєте до шляхетних вчинків і добрих справ.

07.03.2018