Запрошуємо на День відкритих дверей Березанської районної філії КОЦЗ, який відбудеться 21 грудня за адресою вул. Героїв Небесної Сотни, 1А, з 10:00 до 12:00
На заході ви дізнаєтесь про послуги служби зайнятості, стан ринку праці, актуальні вакансії та можливість отримання професійної підготовки та перепідготовки.
Фахівці служби зайнятості нададуть консультації з питань пошуку роботи та ефективного працевлаштування.
Анонс/Подія:
Анонс події