Фахівці Яготинської районної філії Київського обласного центру зайнятості 18 вересня 2020 року завітали до субєктів господарювання, які займаються перевезенням пасажирів з перевіркою.

Зокрема фахівець Яготинської районної філії КОЦЗ Олена Корж разом з представниками управління соціального захисту населення Яготинської РДА Іриною Кабанець та заступником начальника відділу наповнення бюджету №4 управління ПФУ в Київській області Оксаною Малинка здійснили рейдове обстеження щодо легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення.

22.09.2020

Фахівці сектору взаємодії з роботодавцями Бородянської районної філії Київського обласного центру зайнятості Тетяна Недашківська та Юлія Воронцова завітали до ТОВ «Керуюча компанія «Чотири  IV Сезони» з робочим візитом.

             Чотири IV Сезони – це заміський готельно-ресторанний комплекс, який розташований в с. Пилиповичі, в якому дуже зручно проводити різні заходи.  

18.09.2020

Фахівці Рокитнянської районної філії Київського обласного центру зайнятості спрямовані на становлення та розвиток цивілізованого ринку праці в Україні. Саме тому вони вирішили розповісти про важливу роль легалізації заробітної плати та зайнятості у цьому процесі 17 вересня 2020 року під час засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості.

18.09.2020

На такі запитання необхідно знати відповідь. А тому 18 вересня 2020 р. фахівці  Тетіївської районної філії КОЦЗ ініціювали проведення інформаційного вебінару  «Із загальних питань зайнятості», під час якого учасники були ознайомлені  зі своїми правами та обов’язками, згідно ЗУ «Про зайнятість населення » та ЗУ «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття». 

Слухачам також розповіли про основні послуги державної служби зайнятості та сучасні підходи щодо їх отримання за допомогою електронних сервісів державної служби зайнятості.

18.09.2020

Щоб задовольнити потреби комунального підприємства «Житлово-комунальний центр» фахівці Савутицької міської філії Київського обласного центру зайнятості 17 вересня 2020 року вирішили організувати безпосередню зустріч начальника відділу кадрів Юлії Ворфоломєєвої з потенційними претендентами на роботу.

Під час проведення міні-ярмарку вакансій пані Юлія запропонувала присутнім вакансії робітників з комплексного прибирання та утримання будинків з прилеглими територіями. Вона детально описала умови роботи та  оплату праці, в тому числі в період карантину.

18.09.2020

Фахівці Тетіївської районної філії Київського обласного центру зайнятості піклуються про своїх клієнтів та хочуть забезпечити для них постійний доступ до необхідних послуг, навіть із дому. Тому 17 вересня 2020 року для усіх бажаючих організували навчальний вебінар щодо використання Освітнього порталу державної служби зайнятості (https://skills.dcz.gov.ua).

17.09.2020