Києво-Святошинський районний центр зайнятості та районний відділ державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Київській області 12 листопада 2018 року підписали Меморандум про співпрацю. Районний центр зайнятості та відділ державної виконавчої служби представили його керівники Андрій Іванов та Максим Кравчук.

“Ми підписали Меморандум про співпрацю, щоб об'єднати зусилля обох сторін для формування сприятливого середовища та забезпечення реалізації державної політики у сфері зайнятості населення” - зазначив Андрій Іванов.

16.11.2018

З метою налагодження партнерських стосунків та допомоги в підборі персоналу  директор  Обухівської міськрайонної  філії Київського обласного центру зайнятості Сніжана Назаренко разом з начальником відділу взаємодії з роботодавцями Катериною Покотиловою провели робочу зустріч з керівником підрозділу в м. Обухові ТОВ «ДЗК Плюс» Дмитром Кулигіним.

Товариство провадить діяльність у сфері інжинірингу, геології та геодезії, а також надає юридичні послуги.

16.11.2018

Заступник директора Київського обласного центру зайнятості Світлана Квітка та директор Бориспільської міськрайонної філії Київського обласного центру зайнятості Олена Поправка 15 листопада 2018 року з робочим візитом відвідали «Міжнародний Аеропорт «Бориспіль».

15.11.2018

Ми вдячні вам, адже щоденно приходите в кожну оселю, розповідаючи про перебіг подій у світі, допомагаючи людям відчути причетність до процесів сьогодення, відкриваючи широкі можливості для людських контактів та спілкування.

16.11.2018

У Бориспільському міському будинку культури 14 листопада 2018 року пройшов відбірковий профорієнтаційний змагально-мотиваційний захід серед учнівських команд “Обери майбутнє”.

У відбірковій грі “Обери майбутнє” взяли участь старшокласники всіх загальноосвітніх шкіл міста Бориспіль. Кожна зі шкіл вигадала собі оригінальну назву: “Мафія”, “РROфесіонали”, “Леді в білому” та інші не менш оригінальні.

Команди-учасниці висвітлили три конкурси: “Візитивка”, конкурс капітанів та музичний конкурс “Реклама професій”.

16.11.2018

Спеціалісти Ставищенської районної філії Київського обласного центру зайнятості 14 жовтня  для восьмих класів провели у навчально-виховному комплексі  №1 інтерактивний профорієнтаційний урок «Гендер і професія».

Під час уроку школярів навчали розрізняти поняття «стать» та «гендер», розповідали, що таке «гендерні ролі» та «гендерні стереотипи», визначали, чи обов’язково при виборі професії враховувати стать людини та її гендерні ролі.

15.11.2018