оп

   

18 липня 2019 року відбулася робоча зустріч директора Вишгородської районної філії Київського обласного центру зайнятості Оксани Чуйко та завідувача сектору взаємодії з роботодавцями Ірини Громовець з заступником керуючого ТОВ «АТБ-Маркет» в м. Вишгород Володимиром Березюком.

 

Під час зустрічі обговорювалися питання стану ринку праці міста, можливості працевлаштування, навчання, перенавчання, стажування та робіт тимчасового характеру. 

 

18.07.2019

   

17 липня 2019 року за ініціативи Вишгородської районної філії Київського обласного  центру зайнятості організовано та проведено День відкритих дверей на виробництві у ФОП Ткачук О.М.

 

ФОП Ткачук О.М. - це співвласник торгівельної марки «Наша Ряба»,  яка є лідером серед українських брендів з виробництва та продажу курятини на Україні.

 

17.07.2019

Директор Київського обласного центру зайнятості Денис Дармостук сьогодні, 17 липня, здійснив робочу поїздку до міста Бориспіль.

17.07.2019

   

За ініціативи Бориспільської міськрайонної філії Київського обласного центру зайнятості 16 липня 2019 року на базі підприємства ТОВ «Фіге Україна» був проведений День відкритих дверей на виробництві, на який були запрошені безробітні, що перебувають в даний час на обліку в центрі зайнятості.

 

Презентуючи діяльність підприємства начальник відділу кадрів  Шевчук Світлана розповіла про створення логистичної компанії, ознайомила присутніх із наявними вакансіями, соціальним пакетом та мотиваційною програмою, транспортним сполученням з підприємством.

 

18.07.2019

   

Як відомо "Укрпошта" розпочала впровадження проекту з реформування поштових відділень у селах. Суть реформи – оптимізація, тобто скорочення стаціонарних відділень зв’язку, на заміну яким мали прийти пересувні. Селян такі новації обурили, а в "Укрпошті" такі кардинальні зміни призвели до скорочення та плинності кадрів.

 

17.07.2019

   

16 липня 2019 року директор Рокитнянської районної філії Київського обласного центру зайнятості Лариса Глюза зустрілася із т.в.о. начальника відділення комплектування Рокитнянського районного військкомату Юлією Степченко, щоб обговорити питання організації відбору кандидатів для проходження військової служби за контрактом у Збройних Силах України та щодо можливості навчання молоді у вищих військових освітніх закладах.

 

17.07.2019