оп

Фахівці Обухівської  міськрайонної філії Київського обласного центру зайнятості 18 вересня 2019 року провели інтерактивний профорієнтаційний урок на тему «Професія та спеціальність»  для 8 та 11 класів Академічного ліцею  №4  міста Обухова.

Під час заходу, фахівці служби зайнятості дали школярам загальне уявлення про різновид професій взагалі та розширили їхні уявлення про сучасний ринок праці. Також, перед кожним зі школярів постало завдання – з’ясувати свої здібності  та нахили.

18.09.2019

На ТОВ "Ольшаницький каменедробильний завод" 17 вересня 2019 року відбулася робоча зустріч провідного фахівця з питань зайнятості Рокитнянської районної філії Київського обласного центру зайнятості Валентини Томілович з директором підприємства Василем Першином.

Під час зустрічі обговорили проблемні питання на ринку праці та зміни в законодавстві про зайнятість. Особливу увагу звернули на методи вирішення кадрових потреб підприємства.

17.09.2019

Заступник директора Державного центру зайнятості Роман Криган та начальник Управління з організаційних питань ДЦЗ Оксана Тарасенко відвідали Київський обласний центр зайнятості.

Під час візиту ознайомились з роботою «гарячої лінії» державної служби зайнятості.

«Гаряча лінія» державної служби зайнятості має велике значення в роботі служби зайнятості України - це єдина централізована інформаційна служба, яка надає інформаційно-консультаційні послуги», - зазначив Р.Криган.

17.09.2019

В Іванківській районній філії Київського обласного центру зайнятості 18 вересня 2019 року відбувся ярмарок вакансій, на якому роботодавці представили для безробітних осіб актуальні вакансії у районі та за його межами.

Під час проведення заходу, шукачів роботи запросили на військову службу за контрактом та запропонували вакансії механіка, майстра житлового фонду, слюсарів з експлуатації та ремонту газового устаткування, водіїв, машиніста екскаватора, контролера, реставраторів виробів з дерева та багато інших.

18.09.2019

У Рокитнянській районній філії Київського обласного центру зайнятості відбувся  інформаційний семінар із загальних питань зайнятості. У заході взяла участь головний спеціаліст Рокитнянського бюро правової допомоги Юлія Горьова.

  Провідний фахівець Рокитнянської районної філії КОЦЗ Ірина Коваль ознайомила присутніх  із сучасним комплексом соціальних послуг служби зайнятості, перевагами легальної зайнятості, ризиками нелегальної трудової міграції та гендерними аспектами на ринку праці.

17.09.2019

До Березанської міської філії Київського обласного центру зайнятості з робочим візитом звернулися представники ТОВ Розподільчий центр «Плюс», яке займається виробництвом тортів, тістечок, шоколаду, какао та цукрових кондитерських виробів ТМ «РОШЕН» у місті Яготин.

Представники підприємства звернулися до фахівців служби зайнятості за допомогою в укомплектуванні робочих місць за спеціальністю укладальник – пакувальник, водій навантажувача, вантажник та водій самохідних механізмів.

17.09.2019