04 березня 2021 року відбулася робоча зустріч директора Вишгородської районної філії Київського обласного центру зайнятості  Оксани Чуйко із головним спеціалістом бюро правової допомоги Андрієм Кучером.

Під час зустрічі обговорені напрямки роботи та проведення спільних заходів задля того, щоб підвищити правову свідомість та обізнаність громадян, зокрема клієнтів служби зайнятості, надання доступної та якісної безоплатної правової допомоги, методичної допомоги.

04.03.2021

   

Саме під такою назвою 03 березня 2021 року фахівцями Обухівської міськрайонної філії Київського обласного центру зайнятості було проведено профорієнтаційний інтерактивний урок для дев’ятикласників філії  Академічного ліцею №1 ім. А.С. Малишка «Першотравенська гімназія».            

04.03.2021

Директор Яготинської районної філії Київського обласного центру зайнятості Оксана Рибак 3 березня 2021 року  вирішила організувати робочу зустріч з місцевими підприємцями, щоб обговорити з ними спільну діяльність Зокрема, вона запросила до філії керівників ТОВ «Яготинське» Ларису Курінь та ТОВ "Агрофірма Яготинське" Олексія Бугая.

Під час робочої зустрічі Оксана Рибак ознайомила роботодавців з актуальними для них послугами служби зайнятості, а також зі станом та основними тенденціями на ринку праці.

03.03.2021

   

4 березня 2021 року для безробітних Славутицької МФ КОЦЗ була організована та проведена презентація роботодавця –  військової частини 3041 Національної гвардії України, яка забезпечує охорону Чорнобильської атомної електростанції.

04.03.2021

Фахівці Обухівської міськрайонної філії Київського обласного центру зайнятості провели 03 березня 2021 року інтерактивний профорієнтаційний урок на тему «Професія та спеціальність. Джерела інформації про професії» для учнів 8 класу філії  Академічного ліцею №1 ім. А.С. Малишка «Першотравенська гімназія». Метою даного заходу було навчити розрізняти восьмикласників поняття “професія” та “спеціальність”, сформувати основи розуміння понять “галузь” та “кваліфікаційні характеристики”, набути компетенції  щодо  визначення  джерел  інформації  про  професії.           

04.03.2021

З вивільнюваними працівниками та керівниками державних установ у Яготині 3 березня 2021 року зустрілася директор Яготинської районної філії Київського ОЦЗ Оксана Рибак, щоб провести з ними бесіду щодо поданих звітів форми № 4-ПН «Інформація про заплановане масове вивільнення працівників у зв`язку зі змінами в організації виробництва і праці».

Зокрема, у заході взяли участь представники відділу освіти, молоді та спорту Яготинської районної державної адміністрації, управління фінансів та управління соціального захисту населення Яготинської РДА, Яготинської РЦСССДМ.

03.03.2021