Восьмикласники Бучанської НВК СЗОШ І-ІІІ ст. № 4 22 січня 2020 року  дізналися про взаємозв’язок таких понять як «гендер» та «професія».

Про це та про основи формування образу «Я» на професійному ринку праці школярі дізналися у рамках проведення інтерактивного профорієнтаційного уроку на тему «Гендер і професія», який провела начальник відділу активної підтримки безробітних Ірпінського міського центру зайнятості Олеся Гончар.

24.01.2020

Для дев’ятикласників Бориспільської ЗОШ І-ІІІ ст.№7 24 січня 2020 року презентували формулу вибору професій. У рамках проведення профорієнтаційного уроку фахівець Бориспільської міськрайонної філії Київського обласного центру зайнятості Ірина Ястремська детально розповіла школярам про складові «хочу», «можу» та «треба».

  «Вибір професії – це твоя відповідальність та вибір майбутнього життя. Сьогодні я розповім вам про різноманітні професії, які пропонує сучасний ринок праці, а ви вирішите, що вам ближче до душі», - розпочала урок Ірина Ястремська.

24.01.2020

Сьогодні, 24 січня 2020 року, у рамках проведення робочої зустрічі, подальшу співпрацю обговорили директор Бориспільської міськрайонної філії Київського обласного центру зайнятості Світлана Юрченко та старший інспектор з питань підготовки засуджених до звільнення  Державної установи  «Бориспільська виправна колонія (№119)» Вікторія Косовець.  

24.01.2020

Сьогодні, 24 січня 2020 року, директор Баришівської районної філії Київського обласного центру зайнятості Єгор Гарбуз завітав з діловим візитом до Баришівського селищного голови Олександра Вареніченка.

Під час проведення робочої зустрічі, Єгор Гарбуз запропонував голові різні методи подолання безробіття та вислухав його пропозиції стосовно цього питання.

24.01.2020

У Березанській міській філії Київського обласного центру зайнятості всі бажаючі мали нагоду відвідати круглий стіл на тему: «Детінізація відносин у сфері зайнятості населення».

Захід провели за участю головного державного інспектора Головного управління Держпраці у Київській області Івана Пономаренка, завідувача сектору Управління соціального захисту населення та праці виконавчого комітету Березанської міської ради Тетяни Матвієнко, фахівців служби зайнятості та приватних підприємців.

24.01.2020

Фахівці Богуславської районної філії Київського обласного центру зайнятості 23 січня 2020 року провели профорієнтаційний урок для учнів 9 класу Богуславського академічного ліцею № 1.

Усі бажаючі мали нагоду долучитися до заходу та прослухати лекцію на тему: «Обирай майбутнє – живи та працюй в Україні!».

Під час проведення уроку школярів ознайомили із сучасними підходами професійного самовизначення та побудовою професійного майбутнього. Також, кожен із них спробував співставити власні вподобань та здібності з навичками обраних сфер діяльності.

24.01.2020