Фахівці Вишгородської районної філії Київського обласного центру зайнятості 22 травня 2019 року організували та провели День відкритих дверей на виробництві у ТОВ «Сільпо-Фуд» за участю директора філії Оксани Чуйко, заступника директора Ольги Куляєвої, менеджера з підбору персоналу ТОВ «Сільпо-Фуд» Тетяна Невмержицької та 8 безробітних осіб.

22.05.2019

Про це наголосив директор Київського обласного центру зайнятості Денис Дармостук. Зокрема, він зазначив, що станом на 1 травня 2019 року кількість безробітних з числа молоді скоротилася на 0,8 тисяч осіб, порівняно з минулим роком. Крім того, допомогу по безробіттю за січень-квітень 2019 року отримували 3,2 тис. молодих осіб.

22.05.2019

Фахівці Переяслав – Хмельницької міськрайонної філії Київського обласного центру зайнятості 21 травня 2019 року організували та провели професіографічну екскурсію на підприємство з виробництва меблів до ФОП Андрія Башука та до магазину, де реалізуються готові вироби. На захід запросили учнів дев'ятого класу Переяслав – Хмельницької загальноосвітньої школи №3. З фізичною особою підприємцем Андрієм Башуком фахівці Переяслав-Хмельницької міськрайонної філії КОЦЗ співпрацюють ще з 1995 року.

22.05.2019

Директор Бородянської районної філії Київського обласного центру зайнятості Сергій Колосовський та провідний фахівець з питань зайнятості сектору взаємодії з роботодавцями Юлія Воронцова разом з соціальними партнерами – представниками Ірпінського об`єднаного Управління ПФУ в Київській області та Управління соціального захисту населення Бородянської райдержадміністрації 21 травня 2019 року провели засідання «круглого столу» на тему: «Сприяння легалізації зайнятості населення та презентація послуг, які надаються службою зайнятості роботодавцям»

22.05.2019

Спеціалісти Богуславської районної філії Київського обласного центру зайнятості 21 травня 2019 року здійснили підбір працівників для роботодавця ТОВ “Фора” на вакансії касира та продавця-консультанта. У заході взяли участь 18 осіб з числа безробітних.

Директор Богуславської районної філії Київського обласного центру зайнятості Віктор Лянний та фахівці сектору взаємодії з роботодавцями організували зустріч з безробітними особами та запропонували їм роботу на вакантних посадах.

22.05.2019

Учні восьмого класу Бориспільського НВК "Спеціалізована школа I-III ст. - загальноосвітня школа" ім. Могилка, разом з класним керівником Миколою Русенко та працівниками Бориспільської міськрайонної філії Київського обласного центру зайнятості 21 травня 2019 року здійснили ознайомчу екскурсію до Управління патрульної поліції у місті Бориспіль.

22.05.2019