Соціальна адаптація та працевлаштування людей з інвалідністю, надання якісних соціальних послуг таким громадянам - пріоритетні напрями роботи Державної служби зайнятості.

З метою кращого вирішення проблем, пов’язаних з інвалідністю та реалізації прав людей з інвалідністю, службою зайнятості ведеться робота зі сприяння громадянам з інвалідністю в їх професійній реалізації.

29.11.2023

Кабінетом Міністрів України внесені зміни до Порядку надання мікрогрантів на створення або розвиток власного бізнесу. Нововведення розширюють можливості для використання грантових коштів, зменшують кількість документів, які необхідно надати банку для підтвердження витрат. До того ж скасовуються граничні суми надання грантів протягом одного періоду подання заяв, уточнюється низка положень для підприємців-ветеранів, для яких спрощується отримання та використання грантових коштів.

20.11.2023

Державна служба зайнятості реалізовує експериментальний проєкт щодо організації професійного навчання  для учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни.

Наразі запрацював механізм підтримки конкурентоспроможності учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни шляхом їх професійного навчання, яке здійснюється в закладах професійної (професійно-технічної) освіти Державної служби зайнятості. Закликаємо подавати заявки на навчання онлайн та звертатися особисто до найближчого центру зайнятості.

13.11.2023

Працевлаштовано майже 1,6 тис. ВПО.

Найбільше переселенців працевлаштовані на підприємства, які займаються торгівлею, освітою, державним управлінням й обороною, діяльністю у сфері адміністративного та допоміжного обслуговування, сільським, лісовим та рибним господарствами.

-  57 внутрішніх переселенців отримали мікрогрант за програмою «Власна справа» та розпочали бізнес на Київщині в цьому році.

-  132 ВПО отримали ваучер на навчання для здобуття нового фаху чи підвищення кваліфікації.

24.11.2023

Пошук роботи – це теж робота. Одне з основних правил, які варто пам’ятати розпочинаючи пошуки саме “своєї” роботи.

Для початку потрібно визначити, що для вас означає “підходяща робота”? Для цього зважте 3 складові – Хочу, Можу, Наявність попиту.

Хочу – це те, що вам подобається робити, що приносить натхнення та дає енергію. Уявлення, якою має бути ідеальна команда, керівництво.

16.11.2023

Серед безробітних переселенців найбільше менеджерів, бухгалтерів, продавців, вчителів та вихователів, касирів, економістів, підсобних робітників, медичних працівників, працівників сфери громадського харчування, водіїв.

За сприяння служби зайнятості Київщини з початку року працевлаштовано 790 шукачів роботи із числа ВПО. Найбільше переселенців працевлаштовані на підприємства, які займаються торгівлею, освітою, державним управлінням й обороною, діяльністю у сфері адміністративного та допоміжного обслуговування, сільським, лісовим та рибним господарствами.

08.11.2023