Триває подача заяв на отримання мікрогранту на створення або розвиток власного бізнесу за програмою «Власна справа» у межах проєкту «єРобота».

З початку 2024 року на Київщині прийнято 218 позитивних грантових рішень на суму понад 52,5 млн грн млн грн, які передбачають створення близько 500 нових робочих місць. 

Серед найбільш вдалих бізнес-ідей:

-  створення теплиці

-  відкриття медичного кабінету

-  відкриття ресторану грузинської кухні.

10.04.2024

Олена Горячова з м. Буча до повномасштабного вторгнення понад 4 роки виготовляла шкіряні аксесуари.  Улюбленою справою займалася вдома.  Після поверення в деокуповану Бучу Олена вирішила продовжити бізнес, масштабувати виробництво і розвивати власний бренд «В33». ЇЇ ідея – створити та розвивати технологічне європейське виробництво якісних та стильних сумок, рюкзаків, гаманців та інших аксесуарів із натуральної шкіри за доступними цінами.

 Основні перевагами бренду «В33» є висока якість продукції, індивідуальний підхід до дизайну, можливість пошиву на замовлення.

22.03.2024

Євген Андрухов – успішний підприємець. В рідному місті Сєвєродонецьк на Луганщині разом з дружиною мав велику пекарню, де працювали 40 співробітників. З початком повномасштабної війни родина Андрухових переїхала до міста Буча. Ідея відновити бізнес прийшла не одразу. Коштів на започаткування власної справи не було, але дізнавшись про можливості урядового проєкту єРобота Євген порадився з родиною і вирішив не гаяти час та скористатись грантом від держави.

13.03.2024

Карина Борейко давно мріяла відкрити центр дитячого розвитку в Ірпені. Коли дізналась про можливість отримати мікрогрант за програмою «Власна справа», вирішила діяти. Подала заявку, пройшла всі перевірки та співбесіду та отримала позитивний результат.

Тепер  Карина власниця чудового місця - Центру дитячого  розвитку "Під крилом любові" в м. Ірпінь. Тут досвідчені педагоги допомагають малюкам від 2 до 6 років відкривати навколишній світ, навчають їх важливим життєвим навичкам, креативності та соціальним взаємодіям.

28.03.2024

Київський обласний центр зайнятості продовжує розгляд заяв від роботодавців на отримання компенсації витрат на оплату праці за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб внаслідок проведення бойових дій під час воєнного стану в Україні.

З початку 2024 року вже 124 роботодавці області отримали позитивне рішення щодо компенсації за працевлаштування 139 внутрішньо переміщених громадян.

За видами економічної діяльності переселенців працевлаштовано у сферах:

- переробна промисловість – 26 осіб;

- оптової та роздрібної торгівлі – 36 осіб;

19.03.2024

Сергій Коберник – підприємець з міста Сквири, давно мріяв створити власну міні-пекарню. Коли закрився Сквирський хлібзавод і містяни вратили можливість купувати знаменитий сквирський хліб, вирішив діяти. Від фахівців центру зайнятості дізнався про урядову програму надання мікрогрантів на розвиток чи створення власного бізнесу «Власна справа». Не вагаючись, ретельно склав бізнес-план, проконсультувавшись із фахівцями центру зайнятості, подав заявку на порталі Дія.

27.02.2024