Сьогодні у Київському обласному центрі зайнятості відбулася селекторна нарада в онлайн форматі. Захід організував директор Київського ОСЗ Денис Дармостук, щоб розглянути з директорами базових центрів зайнятості та філій пріоритетні напрямки роботи.

 "Загалом, з початку року послугами Київського обласного центру зайнятості скористалися близько 80000 осіб, а 23,1 тисяч – успішно працевлаштовані", - зазначив Денис Дармостук.

Також у рамках проведення народи обговорили основні показники результатів роботи за 2020 рік та досягнення у напрямку працевлаштування.

01.12.2020

З попередженими до вивільнення працівниками Вишгородського районного територіального центру обслуговування поспілкувалася провідний фахівець з питань зайнятості сектору взаємодії з роботодавцями Вишгородської районної філії Київського обласного центру зайнятості Людмила Ковтун. У ході розмови вона спробувала зняти соціальну напругу та пояснити, що за допомогою служби зайнятості можна з легкістю розпочати нову кар’єру.

30.11.2020

Оксана Голубенко, жителька селища міського типу Іванків звернулась за допомогою в пошуку роботи до Іванківської районної філії Київського обласного центру зайнятості в 2019 році. Жінка має професійний досвід перукаря 17 років та постійно підвищує свою кваліфікацію в даній сфері. Втративши роботу, Оксана вирішила відкрити власну справу та отримати одноразову виплату допомоги по безробіттю для успішної організації підприємницької діяльності, орієнтуючись на попит і пропозицію в сфері надання перукарських послуг на ринку праці Іванківщини.

27.11.2020

Сьогодні, 30 листопада, угоду про спільну діяльність заключили директор Березанської міської філії Київського обласного центру зайнятості Юрій Глущук та голова Березанської міської об’єднаної територіальної громади Володимир Тимченко.

У рамках підписання угоди домовилися про активну роботу в напрямку сприяння зайнятості населення. Зокрема Володими Тимченко націлений створити нові робочі місця в населених пунктах ОТГ.

30.11.2020

Протягом тижня фахівці Тетіївської районної філії Київського обласного центру зайнятості організовували для своїх клієнтів ряд корисних та інформативних заходів. Серед них профконсультаційні  та інформаційні вебінари.

Заключним став вебінар із загальних питань зайнятості населення. Перед шукачами роботи виступили не лише предстьавники філії, а й заступниця начальника відділу Тетіївського бюро правової допомоги Ольга Романчук,аби докладно розповісти учасникам про основні гарантії для безробітних.

30.11.2020
Компанія Coursera виступила з ініціативою щодо надання безробітним різних країн світу безкоштовного доступу до своїх навчальних програм. Такою можливістю скористався безробітний Броварського міськрайонного центру зайнятості Дмитро Жігінас.

Про навчальні курси він дізнався під час вебінару, якій проводили фахівці відділу активної підтримки безробітних Броварського МРЦЗ. Чоловік працював майже сімь років на різних посадах у напрямку програмного забезпечення, служби технічної підтримки, але  зрозумів, що йому недостатньо знань.

27.11.2020