У зв’язку з карантином доводиться шукати нові можливості для комунікації. Не виняток і Вишгородська районна філія Київського обласного центру зайнятості, фахівці якої також вирішили скористатися новітніми технологіями віртуального зв’язку – платформою «Zoom», для спілкування зі своїми клієнтами.

 Сьогодні, 6 липня 2020 року, фахівець з питань зайнятості Юлія Кивгило провела черговий вебінар для безробітних на тему: «Підготовка до співбесіди з роботодавцем у режимі Skype».

06.07.2020

До Васильківської міськрайонної філії Київського обласного центру зайнятості надійшло 86 пакетів документів від роботодавців для отримання допомоги по частковому безробіттю на період карантину.

 Фахівці відділу взаємодії з роботодавцями філії активно співпрацюють з місцевими підприємцями навіть у часи карантину за допомогою електронних пристроїв, відео-зв’язку та поштової скриньки.

06.07.2020

   

ТОВ «Завод декоративної упаковки» вже майже 15 років на ринку України ексклюзивно виробляє декоративні стрічки та полотна.  Усі ці роки підприємство розвивалось, розширюючи виробничі потужності, зміцнювало стосунки з діловими партнерами, шукало нові можливості для поступу вперед, відкривало унікальні напрямки у флористичному оформленні та подарунковому декоруванні. Таким чином, колектив постійно працює над покращенням своєї продукції та розширенням своїх можливостей на території України.

 

01.07.2020

Відбулася зустріч директора Київського обласного центру зайнятості Дениса Дармостука з керівником благодійної організації «Всеукраїнський благодійний фонд «Горєніє» Денисом Гречко та його колегою Оленою Гречко.

Під час зустрічі обговорили подальшу співпрацю у галузі забезпечення підприємств, у т. ч. суб’єктів малого підприємництва з легкої промисловості, зокрема, швейне та взуттєве виробництва. Також обговорили питання щодо подальшої допомоги служби зайнятості у забезпеченні працівниками підприємств легкої промисловості.

06.07.2020

Сьогодні, 02 липня , провідний фахівець з питань зайнятості Рокитнянської районної філії Київського обласного центру зайнятості Ірина ЖИЖКА провела  інформаційний онлайн-вебінар  на тему: "Особливості відвідування служби зайнятості під час карантину".

Під час вебінару учасники мали змогу ознайомитися з правилами взаємодії зі службою зайнятості у період карантину, отримали профінформаційну онлайн- консультацію з питань, які найчастіше виникають під час отримання послуг у дистанційному форматі.

02.07.2020

Завідувач сектору активної підтримки безробітних  Фастівської міськрайонної філії Київського обласного центру зайнятості Світлана Михайлюк 25 червня 2020 року розповіла під час онлайн вебінару всім охочим про особливості відвідування служби зайнятості під час карантину, а також відповіла на загальні питання щодо зайнятості. До заходу долучилися п’ятеро  осіб, які перебувають на обліку в філії.

26.06.2020