Зацікавили? Тоді надсилай online заяву до 15 травня 2021 року на веб-портал https://osvita.np.gov.ua. Після цього на Вашу електронну пошту буде надіслано пакет документів, який необхідно роздрукувати та заповнити власноруч.

Абітурієнтам необхідно скласти іспит з фізичної підготовки, а також зовнішнє незалежне оцінювання (далі – ЗНО) з:

1.      української мови і літератури (обов’язковий);

2.      математики (обов’язковий);

07.05.2021

Національна торгівельна  мережа «АТБ- Маркет»  у зв’язку з відкриттям  нового магазину в м. Миронівка здійснює підбір  персоналу. Задля вирішення цього питання роботодавець звернувся до Миронівської районної філії Київського обласного центру зайнятості.

«ТОВ «АТБ- маркет»  - українська компанія, заснована в 1993 році, яка спеціалізується на роздрібній торгівлі  та  налічує понад 1200 магазинів у 302 населених пунктах» - зазначив міжрайонний керуючий мережі «АТБ- Маркет» Денис Чичмаренко.

06.05.2021

Лідія Олексіївна пішла з життя 6 травня, що стало важкою втратою для всієї Київщини.

Втрата справжньої людини, професіонала своєї справи і громадянина своєї країни, яка багато сил і енергії вкладала в розвиток профспілкової організації стала сильним ударом для нас усіх.

Важко підібрати слова, які б змогли полегшити біль рідних та близьких у зв’язку з цією втратою. Тримаймося та бережемо світлу пам'ять про Лідію Олексіївну у своїх серцях. Нехай земля їй буде пухом!
 

07.05.2021

Сьогодні, 5 травня, відбулася робоча зустріч заступника директора Березанської міської філії Київського обласного центру зайнятості Лариси Прозорової зі старостою Садівського старостинського округу Березанської ОТГ Дмитром Насташевським.

У рамках проведення зустрічі обговорили перспективи розвитку громади та  подальші шляхи співпраці. Зокрема щодо дій у сфері зайнятості населення та організації спільних заходів для місцевих безробітних і роботодавців.

05.05.2021