Директор Київського обласного центру зайнятості Денис Дармостук спільно з працівниками служби зайнятості завітав до Київського обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей (Сезенків) привітати його вихованців з новорічними та різдвяними святами.

17.01.2019

За ініціативи фахівців Вишгородської районної філії Київського обласного центру зайнятості 15 січня 2019 року відбулася робоча зустріч директора Оксани Чуйко, заступника директора-начальника відділу надання соціальних послуг Ольги Куляєвої з роботодавцем Олегом Пасинчуком — керівником ТОВ «Лімік Карго Люкс».

Товариство займається вантажним автомобільним транспортом та будівництвом. Наразі Олег Пасинчук шукає працівників на посади вантажника, водія навантажувача та начальника дільниці.

16.01.2019

Протягом січня — грудня 2018 року фахівцями Київського обласного центру зайнятості зорієнтовано на самозайнятість 86 безробітних. З них 22 особи з числа демобілізованих військовослужбовців, які брали участь в антитерористичній операції на сході України та 15 осіб з інвалідністю. На Київщині організовують свій бізнес у сільськогосподарському виробництві та переробній промисловості, торгівлі, здійснюють ремонт автомобілів, побутових виробів та предметів особистого вжитку тощо.

15.01.2019

Фахівець Рокитнянської районної філії Київського обласного центру зайнятості Ірина Коваль 16 січня 2019 року провела профінформаційний груповий захід – семінар на тему "Техніка пошуку роботи. Співбесіда з роботодавцем" для 11 безробітних громадян, які перебувають на обліку у філії.

Мета семінару — ознайомити безробітних з правилами підготовки до співбесіди, питаннями, які обговорюються з роботодавцем та прийомами самопрезентації.

17.01.2019

Фахівці Броварського міськрайонного центру зайнятості спільно зі спеціалістами Броварського об’єднаного управління Пенсійного Фонду України Київської області 15 січня 2019 року провели семінар на тему «Легальна зайнятість». Захід відвідали 22 безробітних.

Семінар організовано з метою надання інформації щодо легальної трудової  діяльності, як  основи соціальної  захищеності працюючого  населення. Адже відсутність  належним  чином  оформлених   трудових   відносин  позбавляє працівників захисту  від незаконного   звільнення та цілої  низки   інших  прав  і  соціальних гарантій.

16.01.2019

Сьогодні директор Київського обласного центру зайнятості Денис Дармостук взяв участь у презентації впровадження інституту кар’єрного радника в роботу державної служби зайнятості під головуванням в.о. Голови Державної служби зайнятості (Центрального апарату) Валерія Ярошенка, що відбулась у рамках проведення наради державної служби зайнятості у м. Львів.

15.01.2019