28.03.2024 | 13:34

Карина Борейко давно мріяла відкрити центр дитячого розвитку в Ірпені. Коли дізналась про можливість отримати мікрогрант за програмою «Власна справа», вирішила діяти. Подала заявку, пройшла всі перевірки та співбесіду та отримала позитивний результат.

Тепер  Карина власниця чудового місця - Центру дитячого  розвитку "Під крилом любові" в м. Ірпінь. Тут досвідчені педагоги допомагають малюкам від 2 до 6 років відкривати навколишній світ, навчають їх важливим життєвим навичкам, креативності та соціальним взаємодіям.

За грантові кошти підприємниця  придбала меблі та необхідне обладнання, оплатила оренду приміщення. Для підбору працівників Карина звернулась у центр зайнятості в Ірпені, працевлаштувала внутрішньо переміщену особу та  отримала  компенсацію витрат на оплату праці за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб внаслідок проведення бойових дій під час воєнного стану в Україні.

Бажаємо всім, хто має ідеї для власного бізнесу не втрачати час, звертатись до служби зайнятості та діяти! Найперше потрібно підготувати бізнес-план та подати заявку. Це можна зробити самостійно через Дію

Більше інформації про грантову програму «Власна справа» 

Консультації на нашому каналі онлайн-підтримки в Telegram

Пропонуємо ознайомитися з інформацією щодо актуальних подій на наших:

Фейсбук-сторінці:  https://www.facebook.com/kyivobl

на сайті Київського ОЦЗ  https://kir.dcz.gov.ua/