12.07.2019 | 15:54

Директор Васильківської міськрайонної філії Київського обласного центру зайнятості Олена Миколайчук запропонувала директору ТОВ «Пром-інжиніринг» Олегу Пожидаєву шляхи укомплектування вільних робочих місць.

«На сьогодні підприємство потребує токаря, фрезерувальника, електрогазозварника та слюсаря механіко-складальних робіт» - зазначив Олег Пожидяєв.

 Про вирішення цих та інших питань схожого характеру сторони мали змогу поговорити під час робочої зустрічі, яка відбулася безпосередньо на підприємстві.

ТОВ «Пром-інжиніринг» спеціалізується на виробництві промислового холодильного та вентиляційного устаткування.

У свою чергу, Олег Пожидаєв розповів про історію заснування підприємства, умови праці, режим та характер робіт. Він зауважив, що для підприємства такого високого рівня потрібні лише висококваліфіковані працівники.

Тому Олена Миколайчук ознайомила директора підприємства з професійним складом безробітних громадян, зареєстрованих у службі зайнятості. Також, вона запропонувала роботодавцю організувати роботи тимчасового характеру та навчання працівників на базі ЦПТО. Крім того, за її словами роботодавець може отримати компенсацію витрат на оплату праці за працевлаштованих внутрішньо переміщених осіб.