14.08.2019 | 11:50

В Офісі роботодавця Броварського міськрайонного центру зайнятості 13 серпня 2019 року відбулася презентація ТОВ «Мирові теплові технології», яке займаються виробництвом плит, листів, труб і профілів із пластмас.

Під час заходу з 10 потенційними претендентами на посаду оператора ТПА термопластавтомата (машиніст-екструдера) були проведені співбесіди. Роботодавець пообіцяв майбутнім працівникам заробітну плату у розмірі 11500,00 гривень.

«Нам потрібен уважний працівник до обов’язків  якого входить слідкування за роботою термопластавтомата, забезпечення синхронної роботи агрегатів екструдера та заповнення звітної документації», - презентувала вакансію директор з персоналу Сальнікова Наталія.

У свою чергу. менеджер з персоналу Мальцева Євгенія представила товариство та провела співбесіди з кандидатами на робочі місця. В результаті співбесіди двоє безробітних погодилися відвідати підприємство для більш детального ознайомлення з умовами праці.

Якщо вас зацікавила дана пропозиція звертайтеся до фахівців відділу взаємодії з роботодавцями та сектору рекрутингу за тел. (04594)62635.