14.08.2019 | 12:20

Директор Васильківської міськрайонної філії Київського обласного центру зайнятості Олена Миколайчук 14 серпня 2019 року провела робочу зустріч з директором ПП «Шляхбуд-Сервіс»  Миколою Бачинським щодо укомплектування посади машиніста автомобільного крану.

Під час спілкування обговорено причини, які спричиняють потребу роботодавців у нових робочих кадрах. Зокрема, це втрата престижності робітничих професій серед молоді, трудова міграція високопрофесійних кадрів, сучасна система освіти, котра недостатньо адаптована до потреб ринку праці, зниження трудової мотивації населення.

Також, сторони обговорили основні питання, з якими часто стикаються суб’єкти господарської діяльності при укомплектуванні штату працівників та шляхи вирішення кадрових проблем за сприяння служби зайнятості.

Крім того. фахівці служби зайнятості запропонували Миколі Бачинському шляхи співпраці та взаємодії: інформування безробітних про перспективні  вакансії на підприємстві, можливість проходження стажування безпосередньо на робочому місці,  інформування шукачів роботи про наявність соціального пакету на підприємстві та використання механізму тимчасової зайнятості.

Особливу увагу при спілкуванні приділено вивченню перспективи розвитку підприємства, створення нових робочих місць, можливості працевлаштування учасників АТО та отримання компенсації єдиного соціального внеску.

У свою чергу, Олена Миколайчук запропонувала роботодавцю широкий спектр послуг для забезпечення адресної допомоги, виходячи з його потреб та можливостей. У тому числі, підготовка майбутнього працівника на замовлення роботодавця, що включає організацію професійного навчання для безробітних за направленням центру зайнятості у навчальних закладах.

На завершення зустрічі, керівники домовилися про подальшу співпрацю у напрямку поліпшення ситуації на ринку праці Васильківського регіону.