11.09.2019 | 16:36

У Рокитнянській районній філії Київського обласного центру зайнятості 11 вересня 2019 року  пройшов міні-ярмарок вакансій, в якому взяли участь 19 шукачів роботи. Від імені роботодавців на захід завітали  представники МПП "АННА" та ТОВ "Європейський протеїн Україна".

Представник роботодавця МПП "АННА" Віктор Білошицький зазначив, що підприємство спеціалізується на фасуванні мінеральних добрив та детально охарактеризував весь технологічний процес.

«На сьогодні, на  МПП "АННА"  потрібні приймальник на машинах та агрегатах, оператор виробничої дільниці та фасувальник продукції», - наголосив Віктор Білошицький.

Також, він ознайомив шукачів роботи з умовами праці, рівнем заробітної плати, графіком роботи та переліком актуальних вакансій на підприємстві. Особливу увагу роботодавець зупинив на новому обладнанні та устаткуванні, що значно полегшує процес фасування продукції.

 У свою чергу, представник роботодавця ТОВ "Європейський протеїн Україна" Наталія Андрущенко запропонувала безробітним громадянам вакансію вантажника. А також, у процесі спілкування з присутніми, розповіла про характер роботи, оплату праці та перспективи кар’єрного росту.

На завершення заходу, провідний фахівець з питань зайнятості Валентина Томілович особисто поспілкувалася з кожним із роботодавців та запропонувала організувати  профнавчання безробітних громадян за рахунок коштів служби зайнятості  з метою формування кадрового резерву.