12.09.2019 | 11:32

У Вишгородській  районній філії Київського  обласного центру зайнятості 11 вересня 2019 року організували та провели міні-ярмарок вакансій для 7 безробітних громадян. Фахівці районної філії запросили на міні-ярмарок вакансій директора ТОВ «Органік Оригінал» Андрія Олефіренко.

«Компанія «Органік Оригінал» заснована в 2011 році та є одним з піонерів українського ринку органічної продукції, що розвивається», - почав свій виступ Андрій Олефіренко.

 Також, він наголосив, що продукція компанії виробляється під торговою маркою «Екород», має європейський органічний сертифікат і маркована офіційним логотипом органіки Європейського Союзу – «Євролистом». Роботодавець запропонував присутнім долучитися до робочого колективу компанії й зайняти вакансії підсобних робітників та пакувальників-укладальників. Крім того, шукачі роботи отримали інформацію щодо режиму роботи, умов оплати праці та специфіки виконання робіт на актуальних посадах.

Фахівці служби зайнятості ознайомили шукачів роботи з ситуацією на ринку праці, а роботодавця з можливістю організації профнавчання та тимчасових робіт.