14.02.2020 | 10:16

В Університеті державної фіскальної служби України в Ірпені відбулась зустріч фахівців служби зайнятості з керівництвом навчального закладу та представниками студентського самоврядування.

«Службою зайнятості здійснюється моніторинг руху кадрів у регіоні, аналіз попиту та пропозиції. В рамках цих заходів запроваджено новий проект «ProFUTURE STUDENTS”, - зазначила начальник відділу організації рекрутингу та партнерства у сфері зайнятості Київського ОЦЗ Світлана Шаповал. Вона розповіла, що в рамках проекту проводиться анкетування серед студентів старших курсів ЗВО та на підприємствах – партнерах. За результатами вивчення намірів студентів та пропозицій роботодавців навчальний заклад отримає інформацію щодо можливості проходження стажування студентів та працевлаштування випускників.

Новий проект презентували також у Відокремленому підрозділі Національного університету біоресурсів і природокористування України «Ірпінський економічний коледж». З директором коледжу Наталією Ільченко уклали договір про співпрацю з метою забезпечення працевлаштування випускників коледжу.

Нова форма співпраці зацікавила як освітян, так і студентів. Адже більшість з них планує працювати навіть під час навчання для набуття необхідних практичних навичок та подальшого кар’єрного зростання.