25.06.2020 | 16:57

Сьогодні у Рокитнянській районній філії Київського обласного центру зайнятості за допомогою Zoom-зв’язку зареєстрованим безробітним розповіли про сучасні джерела пошуку роботи. Зокрема провідний фахівець з питань зайнятості Ірина Жижка запросила до вебінару тих, хто зареєструвався в службі зайнятості в період карантину.

Вона презентувала учасникам сучасні технології, які можуть стати у нагоді при пошуку роботи, а також джерела інформації про вакансії. Так, безробітних осіб ознайомили з вебсайтами державної служби зайнятості та загальною ситуацією на місцевому ринку праці.

Ірина Жижка зазначила, що з кожним днем ринок праці зазнає суттєвих змін, враховуючи епідеміологічну ситуацію в країні, змінюються вимоги до шукачів роботи, а отже повинні змінюватися і ми самі.

Одним з найважливіших факторів під час пошуку роботи є знання джерел вакансій та вміння правильно їх використовувати. Щоб отримати бажану роботу потрібно бути максимально активними, відкритими до сприйняття нової інформації, рішучими в здійсненні певних кроків, тактовними та дружелюбними в спілкування.