26.06.2020 | 15:15

Завідувач сектору активної підтримки безробітних  Фастівської міськрайонної філії Київського обласного центру зайнятості Світлана Михайлюк 25 червня 2020 року розповіла під час онлайн вебінару всім охочим про особливості відвідування служби зайнятості під час карантину, а також відповіла на загальні питання щодо зайнятості. До заходу долучилися п’ятеро  осіб, які перебувають на обліку в філії.

Під час вебінару вони отримали нагоду детально дізнатися про послуги державної служби зайнятості та особливості їх отримання в умовах карантину. Зокрема Світлана Михайлюк розповіла про електронні сервіси служби та презентувала різноманітні освітні онлайн-платформи.

 Вона наголосила, що для клієнтів державної служби зайнятості такі платформи як «Освітній портал» ДСЗ (https://skills.dcz.gov.ua), «SmartJob» (https://app.smartjob.com.ua), «Дія. Цифрова освіта» (https://osvita.diia.gov.ua./), «Сoursera» (https://www.coursera.org), EdEra (https://www.ed-era.com), «Освітній хаб міста Києва» (https://eduhub.in.ua) та інші розширили доступ до безкоштовних цифрових послуг та корисних курсів.