31.07.2020 | 14:56

«Безумовно людина сама творець свого щастя. У всіх нас повинно бути бажання досягти чогось у житті і я теж не виняток» - такими словами описує початок свого кар’єрного шляху колись звичайний безробітний, а зараз успішний підприємець Сергій Мельник.

            У минулому він займав посаду інспектора в організації захисту секретної інформації, але згодом вирішив звільнитися. Аби швидко знайти роботу, пан Сергій звернувся до Вишгородської районної філії Київського обласного центру зайнятості.

Під час одного із семінарів він почув про можливість започаткування власної справи і загорівся мрією займатися поліграфологічними послугами. Звичайно чоловік потребував підтримки, підбадьорення та поштовху, якими його змогли забезпечити фахівці служби зайнятості за програмою сприяння започаткування власної справи.

            Зокрема, пана Сергія направили на курси підвищення кваліфікації в Інститут підготовки кадрів державної служби зайнятості України за програмою «Експрес-курс бізнес-планування підприємця-початківця». По закінченню навчання, чоловік уклав всі свої мрії у грамотно сформований бізнес-план та успішно його захистив.

Так, Сергій Мельник отримав одноразову допомогу по безробіттю, на яку й придбав необхідне обладнання для надання поліграфологічних послуг. Згодом у розвитку свого бізнесу початківцю допоміг стрімкий ріст обізнаності населення щодо новацій та сучасних технологй. Одією з таких – є можливість проведення поліграфологічних опитувань, що значно зменшує ризики та покращує якість при роботі з персоналом, проведення службових перевірок, і бізнесових непорозумінь. Його послугами стали користуватися приватні особи, фізичні особи-підприємці, приватні підприємства, які мають бажання зменшити ризики при підборі кадрів, відновити репутацію, позбавитися неправомірного звинувачення тощо.

            Сьогодні Сергій Мельник працює над формуванням доброї репутації в обраному напрямку надання послуг та активно співпрацює з «дружніми» конкурентами. Як підприємець, він радить усім безробітним, які планують  відкрити власну справу вірити у свої сили, не боятися ризикувати та вміти самостійно приймати рішення.