23.06.2022 | 11:14

Київський обласний центр зайнятості продовжує підтримувати громадян, які були змушені залишити рідні домівки та переїхали до Київської області з початком воєнних дій на території України. 122 позитивних рішення стосовно компенсації оплати праці роботодавцям на працевлаштування  ВПО було прийнято Київською обласною службою зайнятості. Станом на 21 червня 178 внутрішньо переміщених осіб  працевлаштовані на підприємства Київщини. Наші фахівці надали консультації з питання отримання компенсації за працевлаштованих ВПО 1800 підприємствам.

Щомісячна компенсація становить 6500 гривень за кожного працевлаштованого. Щоб отримати виплату, у працевлаштованої людини має бути довідка ВПО, оформлена після 24 лютого. Тривалість надання такої компенсації не може перевищувати двох місяців з дня працевлаштування людини. Компенсація надається роботодавцю за працевлаштування внутрішньо переміщеної особи на умовах строкового або безстрокового трудового договору (контракту), гіг-контракту, зокрема за сумісництвом.

Закликаємо підприємців Київщини підтримати наших громадян, що вимушені переїхати та шукати роботу в Київській області та  звертатись до центрів зайнятості або подавати документи через «Портал «Дія» (https://diia.gov.ua/services/kompensaciya-za-pracevlashtuvannya-vpo).

Порядок отримання компенсації тут: https://www.dcz.gov.ua/storinka/kompensaciya-robotodavcyam-za-vpo

 

Отримайте он-лайн консультацію за допомогою телеграм-каналу Київського обласного центру зайнятості: https://t.me/+fnLlSCkuIls1ZjVi

Чат-бот Київського обласного центру зайнятості: @test1874661bot

Пропонуємо ознайомитися з інформацією щодо актуальних подій та змін у роботі Київської обласної служби зайнятості на наших

 Фейсбук-сторінці  (https://www.facebook.com/kyivobl),

 Інстаграм-сторінці (https://www.instagram.com/kobl_cz/)

 на сайті Київського ОЦЗ (https://kir.dcz.gov.ua/).