08.11.2018 | 17:27

07 листопада 2018 року на запрошення сільського голови Шпитьківської сільської ради Надії Грищенко Києво-Святошинським районним центром зайнятості проведено профінформаційний масовий захід «Виїзна акція центру зайнятості» з використанням мобільного центру професійної орієнтації для мешканців сіл: Шпитьки, Горбовичі, Мрія і Лісне.

В заході взяли участь представники селищної ради, зайняті та незайняті мешканці сіл. Громадяни зверталися з питань працевлаштування, надання їм допомоги у підборі роботи .

Всі бажаючі мали змогу ознайомитись з послугами, які надає служба зайнятості, отримати детальні консультації щодо порядку реєстрації в службі зайнятості, отримання статусу безробітного, послуг щодо професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації, умов відкриття власної справи за сприянням служби зайнятості, а також створення нових робочих місць шляхом компенсації роботодавцям єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та організації громадських і робіт тимчасового характеру.

Всі бажаючі дізнались про наявність вільних робочих місць та вакантних посад на підприємствах, установах та організаціях району, було запропоновано 350 оперативних  вакансій з характеристиками та вимогами до претендентів.