03.09.2021 | 12:26

Київська обласна служба зайнятості активно співпрацює з місцевими роботодавцями та активно допомагає їм у пошуку підходящих працівників на заявлені вакансії. Зокрема, фахівці регулярно організовують міні-ярмарки, презентації та робочі зустрічі з безробітними особами для роботодавців Київщини.  Загалом, зі службою зайнятості співпрацює вже майже 5,3 тис. роботодавців. Значну частку складають саме фізичні особи – підприємці. Найбільше ФОП, які звертаються до служби зайнятості задіяні у сферах роздрібної торгівлі, громадського харчування, туризму, готельно-ресторанного бізнесу та автомобільного перевезення пасажирів.

Київська обласна служба зайнятості підтримує малий та середній бізнес. Фахівці служби зайнятості здійснюють супровід діяльності підприємців та допомагають їм в організації спільних заходів для пошуку підходящих працівників. Зокрема, багато з таких заходів проходять у Центрах розвитку підприємництва, що діють на базах Білоцерківського міськрайонного, Києво-Святошинського районного центрів зайнятості та Переяслав-Хмельницької філії. Крім того, це сервісні майданчики, де допоможуть у виборі бізнес-ідеї, навчать основам підприємництва та бізнес-планування.

З моменту відкриття сервісних майданчиків їх послугами скористалися понад 15,8 тисяч суб’єктів підприємництва, участь у бізнес-тренінгах взяли 2510 суб'єктів підприємницької діяльності,  послуги з підбору персоналу надані 10,4 тис. роботодавцям.

 Завдяки Київській обласній службі зайнятості під час загострення пандемії коронавірусу в 2020 році фізичним особам підприємцям вдалося залишитися на плаву та продовжити свою діяльність після послаблення карантинних обмежень. За допомогою виплатам по частковому безробіттю в області зберегли 8,6 тисяч робочих місць. Загалом, за минулий рік 7,5 тис. звернень за такою допомогою надійшли від підприємців, які займаються роздрібною торгівлею, туризмом, громадським харчуванням тощо.