15.01.2024 | 13:46

Урядова програма мікрогрантування «Власна справа» - одна з найпопулярніших на Київщині. У 2023 році службою зайнятості Київщини прийнято 762 рішення про надання грантів, бізнес-плани грантоотримувачів передбачають створення білше 1800 робочих місць. В цілому уряд перерахує грантоотримувачам області майже 180 млн гривень.

Стати учасником програми «Власна справа» та отримати мікрогрант на створення або розвиток бізнесу можуть як діючі підприємці, так і люди, що не мають підприємницького досвіду.

Володимир Добровольський – підприємець з м. Сквира, переможець грантової програми «єРобота. Власна справа». Його підприємство «ТЕХНОЗАХИСТ – СБ» надає послуги пультової та фізичної охорони, встановлює пожежну та тривожну сигналізацію, системи відеоспостереження, має інноваційні та надійні технічні засоби охорони.

Про урядову програму надання мікрогрантів на розвиток чи створення власного бізнесу «Власна справа» Володимир дізнався від фахівців Сквирського відділу Білоцерківської філії Київського обласного центру зайнятості. Не вагаючись, ретельно склав бізнес-план, проконсультувавшись із фахівцями центру зайнятості, подав заявку на порталі Дія. Завдяки попередньому досвіду підприємницької діяльності та чіткому плану дій, успішно захистив бізнес-ідею та отримав позитивне рішення Державного центру зайнятості.

Наразі Володимир вже закупив необхідне обладнання та орендував приміщення. Завдяки отриманій підтримці від держави створив  нові робочі місця. Фахівці центру зайнятості вже підбирають працівників з числа безробітних на надані вакансії. Підприємець має багато ідей для розвитку справи та планує масштабування свого бізнесу.

«Я вдячний фахівцям служби зайнятості за надану можливість та консультації, адже в мене з’явилась можливість розширити охоронні послуги, які стали ще більше актуальні під час війни. Для розвитку бізнесу на кошти мікрогранту придбав необхідне обладнання та матеріали. Пишаюся, що у такі тяжкі часи, держава не забуває про підприємців і всіляко підтримує та заохочує працювати задля нашої перемоги. Працюємо для розвитку Київщини, надаючи нові робочі місця та сплачуючи податки!», – наголошує Володимир.

Нагадуємо всім, хто має ідеї для власного бізнесу, не втрачати час, звертатись до служби зайнятості та діяти! Розмір гранту за цією програмою складає від 50 до 250 тис. грн (в залежності від кількості створених робочих місць).

Подати заявку на участь у проєкті «єРобота» можна через портал Дія просто зараз

Додаткову консультацію ви можете отримати на нашому каналі онлайн-підтримки в Telegram