14.09.2020 | 10:44

Враховуючи актуальність питання легалізації зайнятості фахівці Броварського міськрайонного центру зайнятості вирішили розповісти своїм клієнтам про її переваги та закликати працювати легально в Україні. До організації заходу також долучилися представники Пенсійного фонду України.

Перед учасниками вебінару виступила начальник відділу активної підтримки безробітних Броварського міськрайонного центру зайнятості Тетяна Ходонович, яка запропонувала скористатися сучасним комплексом соціальних послуг, які надає служба зайнятості. Також фахівець ознайомила безробітних осіб з їх правами та обов’язками та наголосила на ризиках нелегальної зайнятості.

 Від Пенсійного фонду виступила начальник відділу забезпечення наповнення бюджету №2 Лілія Кушнір. Зокрема вона розповіла про переваги отримання легальної заробітної плати та зазначила, що будь-хто може скористатися послугами Пенсійного фонду у дистанційному режимі за допомогою веб-порталу електронних послуг. А для тих, хто хоче отримати інформацію про сплату податків роботодавцем за найманого працівника, пані Лілія запропонувала зареєструватися в системі смс-інформування Пенсійного фонду України.