21.05.2020 | 16:51

Чи любите ви у свій вільний час переглядати серіали? Відтепер це можна робити ще й з користю, а головне – безкоштовно! На онлайн-платформі «Дія. Цифрова освіта» необхідну для себе інформацію зможе знайти будь-хто: від шукача роботи до підприємця.

Якщо вам потрібна робота, правильно підготувати резюме, взагалі, потрапити на співбесіду, ця платформа для вас. Також на «Дія. Цифрова освіта» шукачі роботи навчаться, як не втратити мотивацію та впевненість у позитивному результаті протягом часом довгих та виснажливих пошуків.

Для здобуття нових навичок та вдосконалення вже існуючих онлайн-платформа пропонує навчатися цифровій грамотності, блогерству, створенню ІТ-продуктів та демонструє, як розвивати власну справу.

Вже успішним підприємцям «Дія. Цифрова освіта» пропонує дізнатися, як приймати обґрунтовані рішення, віднаходити можливості для економії та вдосконалення своєї діяльності. У нагоді стане також інформація про відкриті дані. Зокрема, про їхню користь, де їх можна отримати та, як використовувати у своїх інтересах.

Онлайн-платформа «Дія. Цифрова освіта» здатна зацікавити і працевлаштованих громадян, осіб похилого віку та навіть дітей. Пропонуємо вам самостійно у цьому переконатися за посиланням https://osvita.diia.gov.ua/