15.09.2021 | 17:05

 Фахівці Тетіївської районної філії Київського обласного центру зайнятості  продовжують надавати профінформаційні та профорієнтаційні послуги для осіб, які перебувають на обліку. За перші два тижні вересня  вони  провели 7  заходів,  до яких залучили 53 особи.

Загалом під час відвідування семінарів та вебінарів пошукачі роботи ознайомилися із загальними питаннями зайнятості,  сучасними джерелами пошуку роботи, навчилися складати резюме та пройшли тренінги підготовки до співбесіди з роботодавцем, вивчали що таке Soft skills для працевлаштування та як батькам надати допомогу своїм дітям при виборі майбутньої професії.

Сьогодні, 14 вересня 2021 року, на інформаційному семінарі «Із загальних питань зайнятості» фахівець філії Віта Дем’янчук ознайомила присутніх  з основними послугами державної служби зайнятості. Часто на заходи запрошують працівників Тетіївського бюро правової допомоги. Ольга Романчук, яка буда запрошена на семінар розповіла безробітним про порядок спадкування та приватизації майна.