29.12.2021 | 12:01

Безперечний лідер серед новорічних вакансій 2021 року — ретейл (продаж товарів та послуг). Лише за січень-грудень роботодавці Київщини потребували маже 1500 робітників за цим напрямком роботи. Загалом, потрібні всі: від вантажників до продавців. Однак до претендентів на посаду аніматорів - Дідів Морозів і Снігурок досить серйозні вимоги. Цього року роботодавці розшукують аніматорів на постійну основу з обов'язковим досвідом роботи від трьох років.

Також актуальності набула робота промоутера. Однак на завершення 2021 року у роботодавців до них з’явилися нові вимоги. Тепер недостатньо просто стояти у торговельному центрі і роздавати листівки, а розмір заробітної плати залежить від виробітку. Наприклад, від промоутерів вимагають, щоб вони не просто стояли на площах або біля торговельних центрів, роздаючи листівки всім без розбору, а самостійно збирати бази потенційних клієнтів: дізнавалися про них і конкурентів, розповідати про рекламну продукцію керівникам профільних компаній і в ідеалі робили продажі. На період свят найбільше промоутерів потребують власники кав’ярень. За заохочення покупців їхньої продукції, керівники  готові платити.

Чоловікам від 18 років пропонують вакансії охоронця та вантажника (60 грн/год). Перші – мають стежити за складом святкової продукції та доглядати пакувальників, а другі – розвантажувати товар та викладати його на полиці супермаркету. За 2021 рік до Київської обласної служби зайнятості надійшло майже 40 пропозицій для охоронців та понад 830 – для вантажників.

Якщо у вас немає досвіду роботи, роботодавці готові запропонувати роботу у мережі продуктових супермаркетів на два святкові місяці на посаду приймача товарів, який має приймати товар згідно з документацією і розміщувати його на стелажах у магазині. Таким працівникам обіцяють платити від 15800 грн/місяць.

Крім того, популярністю серед роботодавців користуються вантажники, оператори контакт-центру, пакувальники-комплектувальники, касири та продавці-консультанти. Звертайтеся до наших філій та базових центрів зайнятості і ми неодмінно знайдемо для вас підходящу роботу.