05.12.2016 | 13:50

3 грудня в нашій державі відзначається Міжнародний день інвалідів. Зазвичай таких людей називають людьми із особливими потребами. Однак попри свої недуги - прив'язаність до візка, відсутність слуху чи зору - вони демонструють світові свої надможливості і стають для абсолютно здорових громадян прикладом мужності та рішучості зайняти активну життєву позицію.

До Всеукраїнської декади зайнятості для осіб з інвалідністю Баришівським районним центром зайнятості проведено профінформаційний захід «Презентація курсів навчання» та Міні-ярмарок для осіб з інвалідністю, які перебувають на обліку в центрі зайнятості.

Учасники заходу дізнались про послуги, які надає служба зайнятості, можливості пройти професійну перепідготовку за робітничими професіями, як за груповою, так і за індивідуальною формою навчання з використанням сучасних технологій; про підвищення кваліфікації як робітника чи спеціаліста, зокрема, шляхом стажування безпосередньо на виробництві; про підвищення кваліфікаційного розряду; про професійне навчання на курсах цільового призначення з метою набуття нової компетенції; про започаткування власної справи, її переваги та складності. Також безробітні ознайомилися з переліком професій, спеціальностей та напрямів, за якими проводиться навчання у навчальних закладах м. Києва та області. В ході заходу було використано презентаційні матеріали про діяльність ЦПТО.

Представники ТОВ «Троїцька Артіль» та ТОВ «Морозівська птахофабрика» ознайомили з характеристикою підприємств, планів подальшого розвитку, про наявність вакансій на даний час.