16.02.2018 | 16:41

         16 лютого 2018 року Тетіївським  районним  центром  зайнятості за участю директора районного центру зайнятості  Валентини Криворученко ,  спеціалістів районного центру зайнятості, безробітних, випускників професійно-технічного училища 2018 року за професією швачка  проведено «День відкритих дверей на виробництві». Цього разу для безробітних  відкрила  двері   ТОВ «ВО «Фабрика спецодягу».

   Метою проведення заходу є надання можливості роботодавцю презентувати власне підприємство, а безробітним на власні очі ознайомитись із виробництвом, переліком продукції, яка виробляється, робочими місцями, які є на виробництві, соціальними гарантіями для працівників

   Валентина Криворученко ознайомила безробітних з ситуацією на місцевому ринку праці.   Провідний фахівець з питань зайнятості Оксана Студзінська розповіла  учасникам  заходу    про  професії  швачка  та закрійник,  які на сьогодні затребувані на ринку праці Безробітні  мали змогу побачити процес роботи, отримати інформацію та поспілкуватись з професіоналами своєї справи.

    Презентацію  підприємства , яке в основному спеціалізується на виробництві   робочого одягу  провів  завідувач відокремленим підрозділом   ТОВ «ВО «Фабрика спецодягу» Олександр Варін, детально розповівши  про історію створення підприємства, продукцію, що виробляється, найбільш використовувані професії, рівень професіоналізму працівників. Для учасників заходу проведено пізнавальну екскурсію  цехами підприємства , де можна було  побачити не лише зразки продукції, яка виготовляється на замовлення підприємств з інших регіонів України, а й  вироби виготовлені на замовлення суб’єктів господарювання Тетіївського району (КП «Благоустрій», СТОВ Дібрівка-Агросервіс», ТОВ «Агрофірма «Росішки»).

    Останнім часом підприємство інтенсивно розвивається і постійно нарощує випуск продукції тому потреба в кваліфікованих кадрах постійно зростає. Таким чином на сьогоднішній день на відокремленому підрозділі в м.Тетієві вакантними  є 5 робочих місць.

   Окремим моментом заходу було питання оплати праці та соціального захисту працівників.  Олександр Варін  розповів  учасникам, що при прийомі на роботу на базі підприємства працівники проходять професійне навчання. Його тривалість та інтенсивність залежить від набутих професійних навичок працівників, а також від здатності працівника до навчання. В період навчання та залучення особи до тимчасових робіт працівники отримують заробітну плату на рівні  не менже мінімальної заробітної плати , а середня заробітна плата основних працівників становить  не менше 5 тисяч гривень  в залежності від обсягу виробленої  продукції працівником.