10.03.2016 | 09:51

Фастівським міськрайонним центром зайнятості організовано та проведено День відкритих дверей для учнів та випускників загальноосвітніх шкіл міста та району, зайнятого та незайнятого населення. Захід відвідали 98 осіб, з них 62 учні.

В ході проведення заходу спеціалісти відділу надання соціальних послуг надали інформацію про спектр соціальних послуг державної служби зайнятості, різноманітний світ професій та можливість проходження професійної підготовки за направленням служби зайнятості.

Поінформували молодь про можливість одержання допомоги у виборі професії через профдіагностичне обстеження, за допомогою якого можна визначити схильність особи до певного типу професій згідно особистих здібностей, знань, умінь та навичок.

Присутні ознайомились з наявністю вільних робочих місць на підприємствах та організаціях міста та району, напрямками діяльності, дізнались про вимоги роботодавців до майбутніх претендентів, потребу в працівниках.

Учні з особливою цікавістю розглядали папки з описами професій, вивчали барометр професій та паспорти підприємств. Переглянули інформаційні матеріали, які знаходяться в гендерному куточку та в секторі запобігання соціальним ризикам.

Спеціалісти служби зайнятості ділилися з учнями власним досвідом і надавали корисні поради щодо вибору майбутньої професії.