30.07.2020 | 15:49

На сучасному українському ринку праці кожного дня з’являється все більше нових професій. Наприклад, Ви знаєте, хто такий грумер, молекулярний дієтолог та рециклінг-еколог? А мешканці Рокитного тепер знають.

Про те, де знайти інформацію про різноманітні вакансії 29 липня 2020 року усім бажаючим розповіла провідний фахівець з питань зайнятості Рокитнянської районної філії Київського обласного центру зайнятості Ірина Жижка. Вона організувала інформаційний онлайн-вебінар  на тему: "Сучасні джерела пошуку роботи", під час якого надала посилання на найбільші бази вакансій та розширила уявлення присутніх про сучасні технології пошуку роботи,

Зокрема, за допомогою презентованих онлайн-платформ можна не лише прочитати багато чого цікавого про будь-яку професію, а й детально ознайомитися з її перевагами та недоліками, щоб грамотно обрати свії професійний шлях.

На завершення вебінару фахівець зазначила, що для ефективного працевлаштування необхідно слідкувати за сучасними тенденціями та змінюватися під потреби роботодавців. Також вона порекомендувала бути максимально активними, відкритими до сприйняття нової інформації, рішучими в здійсненні певних кроків, тактовними й дружелюбними у спілкуванні.