01.12.2016 | 16:27

01 грудня 2016 року у приміщенні Згурівського районного центру зайнятості в рамках Всеукраїнської декади зайнятості для осіб з інвалідністю, зокрема із числа учасників АТО, відбувся семінар для роботодавців на тему «Питання дотримання законодавства в сфері збереження робочих місць та легалізації заробітньої плати для осіб з інвалідністю».

В обговоренні взяли участь керівники та представники кадрових служб підприємств Згурівського району та смт.Згурівка: ТОВ "Будсервіс", Відділ освіти Згурівської РДА, ТОВ " Автосоюз - Згурівка",ТОВ Краєвид, ТОВ "ВП САН", ТОВ "Калина", ТОВ "ВП"Центр".

Заступник директора Згурівського районного центру зайнятості Валентина Батаченко розповіла про послуги служби зайнятості, які надаються роботодавцям. Проінформувала про проблему легалізації та створення нових робочих місць, в тому числі для осіб з інвалідністю.

Заступник начальника відділу надання соціальних послуг Віта Демідьон прокоментувала ситуацію на ринку праці району та наголосили на тому, що з метою стимулювання створення нових робочих місць, в першу чергу для осіб, які мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню, роботодавцям надається компенсація витрат єдиного соціального внеску.

Окрему увагу зосередили на впровадженні інноваційних підходів в роботі служби зайнятості, зокрема, використання електронного-резюме та нових он-лайн співбесід з роботодавцями.

Незважаючи на труднощі, які виникають сьогодні, підприємства продовжують працевлаштування безробітних громадян, співпрацюючи з центром зайнятості та регулярно виплачують заробітну плату працівникам.