30.09.2021 | 15:50

 Сьогодні, 30 вересня 2021 року, у Бориспільській міськрайонній філії Київського обласного центру зайнятості відбувся  міні-ярмарок вакансій для безробітних та шукачів роботи. Під час проведення заходу презентували вакантні посади у ДП «ФМ ЛОЖІСТІК ДНІПРО».

«FM Logistic» - це сімейна компанія. Із моменту свого створення у 1967 році вона піднімалася сходами до успіху крок за кроком. На сьогодні група є одним із провідних постачальників логістичних послуг в Україні та на міжнародному рівні.

На міні-ярмарку  ДП «ФМ ЛОЖІСТІК ДНІПРО»    представили вакансії контролера-пакувальника, оператора комп’ютерного набору, вантажника, водія штабелера, контролера прийому товару.

Представник роботодавця Галич Анастасія - фахівець відділу персоналу, детально розповіла  безробітним про роботу та  структуру підприємства, про перспективи розвитку,  про умови праці, графік роботи, заробітну плату, соціальний пакет, транспортне сполучення до місця роботи. Претенденти на роботу мали змогу індивідуально поспілкуватись із представником роботодавця та отримати відповіді на запитання.