26.10.2021 | 15:41

Служба зайнятості Київщини пропонує професійне навчання за дуальною формою освіти в Державному навчальному закладі  «Київське обласне вище професійне училище харчових технологій та ресторанного сервісу». Саме тут безробітні особи мають можливість здобути нові знання за професіями: слюсаря з ремонту колісних транспортних засобів, обвалювальника м’яса та кондитера.

До речі, ці пропозиції роботи є актуальними на місцевому ринку праці, а роботодавці готові платити їх представникам достойну заробітну плату. Зокрема, з початку 2021 року шукачам роботи запропонували 101 вакансію слюсаря колісних транспортних засобів із заробітною платою понад 11 тис. грн та 27 вакансій кондитера за близько 9 тис гривень у місяць. Найменше пропозицій роботи (17) на Київщині надійшло обвалювальникам м’яса, однак місцеві роботодавці були готові запропонувати їм заробітну плату понад 13 000 грн/міс.

        Лише за минулий місяць роботодавці Київщини потребували 41 слюсаря з ремонту колісних транспортних засобів. Тож, якщо вас цікавить одна з трьох професій, звертайтеся до найближчого центру зайнятості.

        Також варто зазначити, що дуальна форма навчання має свої переваги:

ü передбачає поєднання навчання у закладах освіти з навчанням на робочих місцях на підприємствах, в установах та організаціях;

ü дозволяє здобути не лише знання, а й відповідну кваліфікацію;

ü гарантує працевлаштування після закінчення навчання;

ü дозволяє пристосуватися до умов конкретного підприємства.