08.12.2016 | 16:18

Сьогодні, 8 грудня, з метою підбору кандидатур на службу за контрактом у підрозділи пожежно-рятувальної служби, які дислокуються на території Київської області, на посади пожежного та водія пожежного автомобіля в приміщенні Київського обласного центру зайнятості проведено ярмарку вакансій спільно з Головним управлінням Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Київській області.

- Головне завдання служби зайнятості – забезпечити пошукачів роботи гідною роботою, а роботодавця – кваліфікованими кадрами. І саме безпосереднє спілкування під час таких заходів дає найкращі результати, - зазначив у вітальному слові директор Київського обласного центру зайнятості Денис Дармостук.

Начальник Головного управління ДСНС України у Київській області Василь Слободяник коротко розповів про специфіку проходження служби за контрактом та запросив зацікавлених звертатися безпосередньо до відділу персоналу Головного управління або до керівництва районних пожежно-рятувальних підрозділів.

Всі бажаючі мали змогу особисто поспілкуватися з начальником відділу персоналу Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Київській області Тетяною Сунко та отримати вичерпну інформацію про умови проходження служби за контрактом та прийому на «цивільну роботу».