16.09.2021 | 15:39

У зв’язку з реорганізацією управління соціального захисту населення Сквирської районної державної адміністрації мешканка міста Сквири Наталія Перебейніс втратила роботу. Після безуспішних спроб самостійного пошуку, жінка вирішила звернутися за допомогою до Сквирської районної філії Київського обласного центру зайнятості.

Кар’єрний радник відразу з’ясував професійний досвід клієнтки та на його основі, а також побажаннях жінки почав підбирати підходящі вакансії на місцевому ринку праці. Щойно в Сквирській філії з’явилася вакансія техніка-лаборанта на ТОВ Сквирському комбінаті хлібопродуктів, кар’єрний радник відразу запропонував її Наталії Перебейніс.

Жінку зацікавила така пропозиція і вона погодилася поспілкуватися з роботодавцем. У ході співбесіди жінка дізналася, що підприємство займається виробництвом круп, пластівців та борошна під торговою маркою “Сквирянка”, яку знають не лише в Україні, а й в інших куточках світу: Франції, Німеччині та Англії.

Безробітна спочатку мала деякі сумніви щодо власних здібностей, але все ж таки вирішила спробувати свої сили у ролі техніка-лаборанта. У результаті, Наталія Перебейніс не схибила та довела собі та роботодавцю, що вона може впоратися із усіма завданнями якнайкраще. До того ж, як з’ясувалося, жінка захоплюється своєю новою роботою, вважаючи її дуже цікавою та престижною.