08.11.2019 | 12:12

В приміщенні Іванківської дитячої школи мистецтв імені Марії Примаченко 07 листопада 2019 року відбувся відбірковий етап обласного профорієнтаційного змагально-мотиваційного конкурсу серед учнівської молоді «Обери майбутнє». Щорічно сприяють його проведенню Іванківська районна філія Київського обласного центру зайнятості та відділи освіти Іванківської і Поліської райдержадміністрацій.

У відбірковому етапі взяли участь 7 команд шкіл Іванківського та Поліського районів: «Фіксики» із Прибірського НВО, «Люди RESTART» із Горностайпільського НВО, «Шанс» із Сукачівського НВО, «Село і люди» із Обуховицького НВО, «Нове покоління» із Іванківської ЗОШ №1, «РВС.У (Радісні, веселі сучасні українки)» із Радинського НВО та «Кульбабки» із Іванківської ЗОШ №1.

Команди змагалися в трьох конкурсах «Візитівка», «Конкурс капітанів» та «Музичний конкурс», в яких демонстрували найрізноманітніші вміння і таланти. В жартах, піснях і танцях учні презентували професії вчителя, ветеринара, лікаря, перукаря, продавця та багато інших.

За результатами оцінювання журі перемогу в конкурсі здобула команда Іванківської ЗОШ №1 «Нове покоління». Друге місце посіла команда Горностайпільського НВО «Люди RESTART» та третє місце – команда із Іванківської ЗОШ №2 «Кульбабки».

Усі сім команд було нагороджено грамотами та солодкими подарунками. Команда-переможець відбіркової гри братиме участь в обласному півфіналі конкурсу «Обери майбутнє», який буде проходити в дистанційній формі.