14.09.2021 | 15:43

 14 вересня  2021 року фахівці Рокитнянської районної філії Київського обласного центру зайнятості провели семінар із загальних питань зайнятості населення.

Заступник директора філії Надія Пустовіт ознайомила присутніх з основними положеннями Законів України "Про зайнятість населення", "Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття" та Порядок реєстрації, перереєстрації безробітних та ведення обліку осіб, які шукають роботу, а також про зміни в законодавстві на період дії  карантину. Безробітні отримали інформацію про послуги служби зайнятості, про можливість набуття професії за сприяння служби зайнятості.

Присутніх поінформували про наявні вакансії в регіоні, а також про розширені можливості самостійного пошуку роботи. Їх ознайомили з перевагами легальної зайнятості та загрозами нелегальної трудової міграції.

На захід запросили представника бюро безоплатної правової допомоги Юлію Горьову, яка поінформувала громадян про послуги, які надає бюро. Громадяни  отримали консультації та роз’яснення з правових питань.