23.11.2016 | 14:54

Сьогодні, 23 листопада 2016 року у Славутицькому міському центрі зайнятості проведено семінар для осіб старше 45 років, в якому взяли участь 20 безробітних.

Начальник відділу з обслуговування та розгляду звернень громадян Управління Пенсійного Фонду у м. Славутич Юлія Лихошапка повідомила про зміни, які внесені до пенсійного законодавства та набули чинності з 1 січня 2016 року. Учасники заходу дізналися про добровільну участь у загальнообов’язковому державному пенсійному страхуванні, зарахування страхового стажу при призначенні пенсії.

Обговорювались питання підтвердження трудового стажу, оскільки його наявність суттєво впливає на право непрацездатних громадян на пенсійне забезпечення та розмір майбутньої пенсії.

Посадовець відповіла на запитання присутніх стосовно пенсійного забезпечення та наголосила, що основним завданням органів Пенсійного фонду є постійне піклування про людей, які потребують соціального захисту. Також доведено інформацію про функціонування веб-порталу електронних послуг.