02.12.2016 | 14:24

У будинку культури с. Новосілки, що у Києво-Святошинському районі, відбулась фінальна гра щорічного обласного профорієнтаційного змагально-мотиваційного заходу серед учнівської молоді «Обери майбутнє». У вітальному слові директор Київського обласного центру зайнятості Денис Дармостук побажав всім учасникам цікавої гри, натхнення та перемоги.

Привітати команди також завітали директори базових центрів зайнятості Київщини, представники відділів освіти, роботодавці. Фінальний етап конкурсу зібрав повну залу глядачів, які аплодисментами нагороджували учасників.

«Обери майбутнє» - традиційне свято гумору та веселощів. Цьогоріч у відбіркових турах заходу взяли участь майже 2000 учнів Київщини зі 190 команд. На фіналі право першості виборювали сім найкращих команд, кожна з яких мала свою родзинку - одна команда використовувала акробатичні елементи, інша – уривки з популярних телепрограм, тощо.

Вчись, працюй, Україну з нами будуй, - наголошували школярі під час конкурсів «Візитівка» та «Реклама професій». Вчитель, дизайнер, таксист, доярка – це лише невеликий перелік професій, які презентували школярі. У «Конкурсі капітанів» учасники команд продемонстрували свою креативність та винахідливість.

У цій грі кожна команда отримала певну перемогу:

- ГРАН ПРІ – команда «Бригада №5» (м. Буча);

- І місце – команда «Вітаміни» (Києво-Святошинський район);

- ІІ місце – команда «Тимчасово безробітні» (м. Біла Церква);

- ІІІ місце – команда «Кандидати в депутати» (м. Бориспіль).

Симпатії глядачів отримали учасники команди «В десяточку» з Таращанського району, «Воїни добра» з Володарщини показали найбільш творчий підхід, а учасники Переяслав-Хмельницької команди «Тисяча днів до випускного» отримали нагороду за артистизм та виконавську майстерність.

Отож, щиро вітаємо учасників команд із заслуженими нагородами!