09.12.2016 | 12:30

В Тетіївському районному центрі зайнятості 8 грудня 2016 року, в рамках декади зайнятості, проведено День відкритих дверей. В заході взяли участь більше ніж 150 осіб з числа безробітних, представники органів влади, військового комісаріату, бюро правової допомоги в Тетіївському районі та спеціалісти центру зайнятості.

Директор Тетіївського центру зайнятості Валентина Криворученко ознайомила присутніх з актуальними вакансіями на ринку праці району та з соціальними послугами, які надає служба зайнятості.

Представники Тетіївського районного військового комісаріату надали інформацію про зміни до Закону України «Про соціальний та правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей» щодо виплати грошової компенсації за піднайом житла для осіб рядового, сержантського і старшинського складу; про безкоштовну вищу освіту після першого контракту без відриву від військової служби; одноразову грошову допомогу для мобілізованих та збільшення розміру заробітної плати, легальну зайнятість громадян-контрактників. Провели презентацію військової служби за контрактом до Збройних Сил України та продемонстрували слайди.

В рамках підписаного Меморандуму про співпрацю між Державною службою зайнятості та Координаційним центром з надання правової допомоги на захід запрошена заступник начальника Тетіївського бюро правової допомоги Маргарита Шемітько, яка ознайомила з послугами щодо забезпечення державного захисту конституційних прав, свобод та законних інтересів громадян.