07.04.2016 | 08:23

Київська обласна служба зайнятості спільно з Державним підприємством «Фастівське лісове господарство» провели висадку лісу у Фастівському районі, присвячену Дню довкілля в Україні. До акції долучились працівники обласної служби зайнятості, заступник голови Фастівської районної державної адміністрації Юрій Волков, безробітні, школярі Дорогинського шкільного лісництва – переможці Всеукраїнського злету шкільних лісництв.

Безпосередньо перед посадкою лісничий Дорогинського лісництва Олександр Стукал провів інструктаж з технології висадки дерев. Учасники акції висадили саджанці сосни на площі 1,2 га.

«Збільшення площі лісів – це почесна і корисна справа. Від нас залежить, що ми залишимо після себе нашим нащадкам», - зазначив в.о.директора Київського обласного центру зайнятості Денис Дармостук.

Довідково. З метою поліпшення стану навколишнього природного середовища, благоустрою, озеленення населених пунктів та прилеглих до них територій, очищення русел річок і укріплення берегів, благоустрій пляжів та місць масового відпочинку громадян Київщини налагоджена тісна співпраця з місцевими органами виконавчої влади, головами сільських та селищних рад і планується залучити до участі в оплачуваних громадських роботах максимальну кількість незайнятого населення, яке

перебуває на обліку в центрах зайнятості області.

Необхідно відмітити, що такий напрямок проведення громадських робіт, як благоустрій населених пунктів, Київська обласна служба зайнятості проводить постійно протягом всього року. І найголовніше в організації таких громадських робіт - це співпраця та повна підтримка органів влади на всіх рівнях, починаючи з обласної державної адміністрації і закінчуючи найбільш віддаленою сільською радою.