09.10.2019 | 17:35

Фахівці Фастівської міськрайонної філії Київського обласного центру зайнятості 9 жовтня 2019 року провели виїзну акцію в село Яхни  Фастівського району. Захід відвідали 64 особи.

Під час проведення заходу місцевим жителям презентували послуги служби зайнятості, надали консультації з питань зайнятості  та запропонували шляхи вирішення нагальних потреб у працевлаштуванні.

Також, директор Фастівської міськрайонної філії  Вікторія Барабаш та  голова села Валентина Вахненко провели робочу зустріч, на якій обговорили перспективи співпраці. Зокрема, розглянули питання щодо працевлаштування незайнятого населення та визначили напрямки подальшої діяльності.

Фахівці консультували з питань надання соціальних послуг державної служби зайнятості, про загальні вимоги професії до особистості та  презентували актуальні вакансії. Особливу увагу зосередили на участі в тимчасових роботах та актуальних сезонних вакансіях.

Крім того, молоді запропонували пройти профдіагностичне обстеження для правильного та обдуманого вибору професії.  Фахівці служби зайнятості наголосили, що при цьому важливо враховувати особисті якості та стан ринку праці.

Провідний юрисконсульт Фастівської філії Марія Марценюк  пояснила присутнім усі плюси легалізації виплати заробітної плати та дала загальний опис трудового законодавства. Шукачам роботи презентували сайт Державної служби зайнятості та розповіли, як зареєструватися в електронному кабінеті шукача роботи та електронному кабінеті роботодавця.