02.09.2021 | 15:55

Міні-ярмарок вакансій для безробітних та шукачів роботи 2 вересня 2021 року організували представники Бориспільської міськрайонної філії Київського обласного центру зайнятості,.

Актуальні посади присутнім запропонували роботодавці з ТОВ «Фудком» та АТ "Укопошта".

На сьогодні на ТОВ «Фудком» потрібні комплектувальники товарів та вантажники. Це товариство – Розподільчий Центр класу «А» всеукраїнської мережі супермаркетів «Велика Кишеня», який знаходиться на території Бориспільського району в селі Мартусівка. Представники підприємства детально розповіли  безробітним про роботу та  структуру підприємства. Вони наголосили на перспективі розвитку та презентували умови праці, графік роботи, розмір заробітної плати тощо.

Представники Укрпошти — національного оператора поштового зв’язку, запрошують кандидатів на вакансії оператора з обробки вантажів, сортувальника та вантажників на склади сортувального центру та пропонують офіційне працевлаштування з першого дня. Майбутні працівники також можуть розраховувати на премію за результатами роботи, зручний графік роботи (5/2 або 2/2, безкоштовне навчання, на швидкий розвиток кар’єри тощо.                      

Інформація була цікавою для учасників міні-ярмарку вакансій, а також кожен із них отримав нагоду особисто поспілкуватись із представниками роботодавця  та отримати вичерпні відповіді на питання.