09.09.2021 | 15:48

З початку 2021 року серед 37 500 тисяч осіб, які мали статус безробітного, частка жінок становить 58,9% відсотків.

Серед безробітних жінок Київщини найбільша частка працювала в сфері сільського господарства, оптовій та роздрібній торгівлі, державному управлінні.

«З метою формування активної позиції жінок на ринку праці, підвищення їх обізнаності щодо прав і законних інтересів при працевлаштуванні, а також отримання інформації про послуги служби зайнятості у базових центрах зайнятості Київщини та філіях проводяться тренінги, семінари, презентації професій, курси навчання», - зазначив директор Київського обласного центру зайнятості Денис Дармостук.

До речі, найбільшу кількість безробітних жінок працевлаштовано за професіями бухгалтера, кухара та продавця продовольчих товарів, а чоловіків – на вакансії водія, тракториста та охоронника. Однак не всі шукачі роботи йшли працювати за своєю вже здобутою професією. За направленням Київської обласної служби зайнятості деякі з них йшли на перенавчання та вже шукали себе у нових напрямках роботи. Так, наприклад, мешканка Макарова Вікторія Борисова змогла перетворити своє захоплення у реальний спосіб заробітку, перевчившись із бухгалтера на майстра візажу.

Звичайно, в кожного працедавця є уявлення про ідеального кандидата на ту чи іншу посаду, і часто вони формуються на основі успішного досвіду. Якщо людина володіє навичками, знаннями, досвідом, які зазначені роботодавцем як критерії для відбору на вакантну посаду, то вона має рівні можливості у працевлаштуванні незважаючи на те, жінка це, або чоловік.

Якщо Ви хочете бути успішною, отримувати задоволення від роботи, яка відповідає Вашим професійним інтересам та уподобанням, довірте Ваше працевлаштування державній службі зайнятості.