23.10.2021 | 12:27

У Вишгородській районній філії та у Бородянській  районній  філії Київського обласного центру зайнятості актуальні вакансії безробітним презентували представники Національної Гвардії України.

У Вишгородському міні-ярмарку вакансій також взяли участь заступник директора Вишгородської районної філії КОЦЗ Ольга Куляєва, провідний фахівець сектору по роботі з роботодавцями Людмила Ковтун, які консультували населення щодо послуг служби зайнятості.

 Під час проведення міні-ярмарків старший офіцер відділу комплектування іміджево-видавничого центру Національної гвардії України, майор Олександр Шинкаренко і старший інспектор   відділу комплектування Національної гвардії України молодший сержант Оксана Потапова розповіли присутнім про роль та завдання, яке виконує Національна гвардія України, умови проходження та переваги військової служби за контрактом, про вакансії та вимоги до кандидатів. Також вони наголосили, що можна розраховувати на перспективи кар’єрного зростання, грошове забезпечення, соціальний захист військовослужбовців, забезпечення службовим житлом, а також можливість безкоштовного здобуття вищої освіти у навчальному закладі Національної гвардії України.