29.03.2016 | 12:48

Одразу два навчальні семінари для працівників базових центрів зайнятості відбулись 29 березня 2016 року у приміщенні Київського обласного центру зайнятості – для заступників директорів – технологів –організаторів та для начальників відділів – головних бухгалтерів відділів бухгалтерського обліку.

Відкрив захід в.о. директора Київського обласного центру зайнятості Денис Дармостук, який акцентував увагу присутніх на основних завданнях, що стоять перед службою зайнятості, пріоритетних напрямках роботи щодо підвищення ефективності обслуговування клієнтів, наголосив на посиленій співпраці з військовими комісаріатами.

Під час семінару – навчання технологи-організатори базових центрів зайнятості розглянули питання дотримання вимог законодавства при реєстрації та наданні послуг клієнтам, механізми посилення співпраці з роботодавцями, практичні аспекти організації роботи у відповідності до антикризового Регламенту роботи центрів зайнятості щодо задоволення потреб клієнтів.

Начальники відділів – головні бухгалтери відділів бухгалтерського обліку розглянули національні положення (стандарти) бухгалтерського обліку в державному секторі, а також питання за напрямками роботи.