20.09.2016 | 15:22

Минулого тижня проходив День відкритих дверей Володарського районного центру творчості дітей та юнацтва, на якому були присутні представники Володарського районного центру зайнятості. Адже в напрямку профорієнтації молоді Володарський районний центр зайнятості вже багато років поспіль тісно співпрацює з Відділом освіти Володарської районної державної адміністрації та Володарським районним центром творчості дітей та юнацтва.

З метою надання допомоги учнівській молоді в професійному самовизначенні і творчій самореалізації спільно проводяться такі заходи : конкурс малюнків «Твоє майбутнє в твоїх руках», КВК « Обери майбутнє», Ярмарки професій, презентації професій та спеціальностей, за якими навчають вищі та професійно-технічні навчальні заклади, та які є актуальними на ринку праці.

Також на сьогодні Володарський районний центр творчості дітей та юнацтва забезпечено сучасним програмно-апаратним комплексом для професійної орієнтації молоді, який надає можливість ознайомитись зі змістом професій, вимогами до працівника, шляхами одержання майбутньої професії , а також використовуючи цікаві тестові завдання надасть допомогу в майбутньому самовизначенні.

«Ми і надалі спільно будемо приділяти велику увагу профорієнтації, бо саме професійно-орієнтовані учні - це в майбутньому професіонали своєї справи, котрі зможуть принести користь українському суспільству»,- зазначила директор Володарського районного центру зайнятості Лідія Пащина.