11.10.2021 | 16:00

На початку серпня 2021 року до Києво-Святошинського районного центру зайнятості за допомогою у працевлаштуванні звернулася Валентина Іваніченко, яка напередодні втратила роботу.

Жінка має інвалідність третьої групи, тому самостійний пошук роботи виявився для неї складним. Своєму кар’єрному раднику вона розповіла про свій досвід та критерії щодо майбутньої професії. За допомогою профілювання у центрі зайнятості у пані Валентини виявили високу мотивацію та потенціал до роботи.

Провівши детальний аналіз підходящих вакансій, фахівець Києво-Святошинського районного центру зайнятості запропонував безробітній ознайомитись з роботою, графіком та умовами праці. Серед запропонованих вакансій, пані Валентину дуже зацікавила посада складальника мікросхем від ТОВ «ЕРАФЛАЙМ», куди у результаті й було видано направлення.

Безробітна успішно пройшла співбесіду та здобула роботу, на якій працює і нині  Наразі, Валентина Іваніченко не лише успішно виконує усі покладені на неї обов’язки, а й стала невід’ємним членом трудового колективу.