08.09.2021 | 10:17

Провідний фахівець з питань зайнятості Рокитнянської районної філії Київського обласного центру зайнятості Ірина Жижка 8 вересня 2021 року провела  профконсультаційний семінар на тему: "Підготовка резюме". Захід відвідали клієнти служби зайнятості та усі бажаючі шукачі роботи. Також захід відбувся і в Бориспільській міськрайонній філії КОЦЗ 7 вересня 2021 року.

 Там перед місцевими жителями виступила завідувач сектору активної підтримки безробітних Алла Крук, яка і допомогла розібратися у правильному написанні резюме та основних його складових.

  У рамках проведення тренінгів учасники отримали нагоду активізувати власні зусилля щодо самостійного працевлаштування, сформували навички написання резюме та ефективного його використання при пошуку роботи.

«Резюме є одним із ефективних засобів самореклами на ринку праці. Воно покликане привернути до себе увагу, при першому, як правило, заочному знайомстві, справити сприятливе враження й спонукати роботодавця запросити на співбесіду», - розпочала презентацію Ірина Жижка.

Фахівці служби зайнятості розповіли безробітним про види резюме, його структуру та навели приклади заповнення основних блоків. Також представники філій звернули увагу на основні вимоги правильного написання резюме і ефективного  його використання у пошуку роботи.

На завершення семінару пошукачі роботи дізналися про онлайн-ресурси служби зайнятості, за допомогою яких можна створити ідеальне резюме: в  електронному  кабінеті на сайті державної служби зайнятості, в розділі "Мої резюме", скориставшись Конструктором створення резюме.