19.05.2016 | 18:05

З метою створення умов, направлених на реалізацію державної політики зайнятості населення у Київській області та зважаючи на потребу Управління юстиції у кваліфікованих кадрах, 19 травня 2016 року в.о. директора Київського обласного центру зайнятості Денис Дармостук та начальник Головного територіального управління юстиції у місті Києві Станіслав Куценко підписано Меморандум про співробітництво у сфері

зайнятості.

Основним напрямом співпраці є здійснення спільних заходів щодо задоволення потреб органів юстиції міста Києва у кваліфікованих кадрах, створення для цього сприятливих умов шляхом поширення можливостей працевлаштування населення, узгоджених дій щодо здійснення заходів по реалізації політики зайнятості у регіоні, які б забезпечували зайнятість працездатного населення Київської області, побудова соціального ліфта для молоді.

- З цієї хвилини ми активізуємо роботу з базовими центами зайнятості. Адже обласна служба зайнятості завжди готова до плідної та ефективної співпраці для вирішення кадрових питань, - зазначив Денис Дармостук.

Зокрема, з метою підбору необхідних претендентів на заповнення вакантних посад, наданих управлінням юстиції, 20 травня в приміщенні Ірпінського міського центру зайнятості буде проведено презентацію Головного територіального управління юстиції у місті Києві, для співбесіди відібрано 7 безробітних осіб.

Також організовано презентацію Головного територіального управління юстиції у місті Києві в Університеті державної фіскальної служби України. На цей захід запрошено 20 майбутніх випускників цього року за кваліфікацією «юрист».