22.09.2016 | 10:50

21.09.2016 р. у Таращанській райдержадміністрації відбулася нарада під головуванням керівника департаменту агропромислового розвитку Київської обласної державної адміністрації Сергія Шупика, де йшлося про підтримку сільськогосподарського товаровиробника та сільських територій до 2020 року. У роботі наради взяли участь керівники району, представники сільськогосподарських формувань, окремих служб району, в т.ч. директор Таращанського районного центру зайнятості Сергій Лола.

На нараді йшлося про актуальні питання розвитку сільськогосподарського виробництва на перспективу до 2020 року.

У своєму виступі директор Таращанського районного центру зайнятості порушив питання підтримки самозайнятості на селі, виходячи з існуючих державних та недержавних програм.

Це знайшло відгук у високопоставлених гостей, які пообіцяли своє сприяння.

Базуючись на умовах меморандуму між обласною службою зайнятості та департаментом агропромислового розвитку області, порушено питання про активізацію співпраці по підготовці фахівців робітничих професій для села. Як повідомив Сергій Шупик, у жовтні поточного року на базі Білоцерківського аграрного університету планується проведення наради саме з цього важливого питання, в роботі якої пропонується взяти участь і Київській обласній службі зайнятості.

Цікаве продовження розмови відбулося в кулуарах наради. У підсумку сторони залишилися задоволеними наслідками проведеного заходу.