30.11.2016 | 19:20

За 10 місяців 2016 року за сприяння обласної служби зайнятості працевлаштовано 350 осіб з інвалідністю. Про це повідомив директор Київського обласного центру зайнятості Денис Дармостук під час засідання «круглого столу» на тему: «Можливості служби зайнятості щодо сприяння працевлаштуванню осіб з інвалідністю».

«З метою забезпечення надання ефективних соціальних послуг людям з інвалідністю у всіх центрах зайнятості запроваджено уніфіковану процедуру обслуговування громадян даної категорії», - наголосив Д.Дармостук.

У засіданні, що відбулось на базі Ірпінського міського центру зайнятості, взяли участь соціальні партнери служби зайнятості, представники органів виконавчої влади, роботодавці, представники ЗМІ.

У центрах зайнятості особи з інвалідністю можуть самостійно чи за допомогою спеціаліста підібрати роботу, отримати послуги з професійної орієнтації та професійного навчання, ознайомитись з актуальними вакансіями, обрати професію з урахуванням медичних показань, програми реабілітації, особистих нахилів та здібностей.

Зокрема, у січні – жовтні 2016 року за сприяння обласної служби зайнятості:

працевлаштовано 350 осіб з інвалідністю;

13 осіб започаткували власну справу;

професійне навчання пройшли 103 особи, з яких 91 вже працевлаштовані;

майже 1600 осіб отримали профорієнтаційні послуги.

Учасники «круглого столу» зазначили, що активна життєва позиція та віра в себе кожної людини, за підтримки служби зайнятості у співпраці з соціальними партнерами дасть можливість кожному реалізуватись професійно та знайти достойне місце в суспільному житті.